TÜRKİYE’NİN İLK “BİRİKTİRME” SEÇENEĞİNE SAHİP “VODAFONE UYUMLU TARİFELER” İLE TARİFELER ABONELERE UYUM SAĞLAYACAK

Vodafone, faturalı portföyü “Akıl Küpü Tarifeler”in yerine yepyeni özelliklerle donattığı “Vodafone Uyumlu Tarifeler”i geliştirdi. “Vodafone Uyumlu Tarifeler”, Türkiye’de bir ilk olan “Biriktirme” seçeneğiyle birlikte sunuluyor. “Biriktirme” özellikli “Vodafone Uyumlu Tarifeler”i seçen aboneler, ay sonuna kadar kullanmadıkları içerikleri 3 ay boyunca biriktirerek istedikleri zaman kullanabilecek. Böylece, aboneler tarifelere değil, tarifeler abonelere “uyum” sağlayacak.

TÜRKİYE’NİN İLK “BİRİKTİRME” SEÇENEĞİNE SAHİP “VODAFONE UYUMLU TARİFELER” İLE TARİFELER ABONELERE UYUM SAĞLAYACAK
TÜRKİYE’NİN İLK “BİRİKTİRME” SEÇENEĞİNE SAHİP “VODAFONE UYUMLU TARİFELER” İLE TARİFELER ABONELERE UYUM SAĞLAYACAK Nehir Karakoçak
Bu içerik 881 kez okundu.

22 Eylül 2017 – Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, faturalı aboneleri için 2 yıl önce geliştirdiği “Vodafone Akıl Küpü Tarifeler”i baştan sona yeniledi. Müşterilerin değişen ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlanan faturalı tarifeler “Vodafone Uyumlu Tarifeler” adıyla kullanıma sunuldu. Türkiye’de ilk kez sunulan “Biriktirme” seçeneğiyle dikkat çeken yeni “Vodafone Uyumlu Tarifeler”de, ay sonuna kadar kullanılmayan içerikler yanmayacak ve aboneler istedikleri zaman kullanabilsin diye 3 ay boyunca biriktirilebilecek. Böylece, aboneler tarifelere değil, tarifeler abonelere “uyum” sağlayacak.

 

Yeni “Vodafone Uyumlu Tarifeler”de ayrıca, “Devretme”, “Durma” ve “Tarife Değişikliği” seçenekleri de devam edecek. Buna göre aboneler, ay sonuna kadar kullanmadıkları içerikleri bir sonraki aya devredebilecek, fatura durma özelliğiyle tarife aşımını önleyebilecek ve istedikleri zaman hiçbir ceza ödemeden alt ya da üst tarifeye geçebilecek.

 

Faturalı abonelere mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak akıllı seçimler sunmaya devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy,şunları söyledi:

“Vodafone olarak, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. Baştan sona yenilediğimiz faturalı portföyümüz ‘Vodafone Uyumlu Tarifeler’ kapsamında, abonelerimize ay sonuna kadar kullanmadıkları içerikleri istedikleri zaman kullanmak üzere 3 ay süreyle biriktirme seçeneği sunuyoruz. Türkiye’de ilk kez sunulan bu özellik ve tüm diğer durma, devretme gibi seçeneklerimizle abonelerimiz tarifelere değil, tarifeler abonelerimize uyum sağlayacak. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken, onlara hayatı kolaylaştıran yenilikçi çözümler sunmayı sürdüreceğiz.”

 

 

Ayda 25 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor

 

1 GB’tan 6 GB’a kadar hepsi internetli yeni “Vodafone Uyumlu Tarifeler” ayda 25 TL'denbaşlayan fiyatlarla sunuluyor. Numara taşıma veya yeni hat satın alarak “Vodafone Uyumlu Tarifeler”e geçmek isteyenler, Vodafone Cep Merkezleri’ne bizzat başvurabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi