Türkiye'nin İlk Elektronik Çizgi Roman Serisi Okubi Çıktı!

Çizgi romanlar ülkemizde pek çok kişi tarafından büyük bir beğeniyle okunuyor. Çizgi roman hayranlarının merakla beklediği Okubi çıktı!

Türkiye'nin İlk Elektronik Çizgi Roman Serisi Okubi Çıktı!
Türkiye'nin İlk Elektronik Çizgi Roman Serisi Okubi Çıktı! Burak AYDIN
Bu içerik 667 kez okundu.

Dünya genelince pek çok kişi büyük bir beğeniyle okuduğu çizgi romanlar artık dijital ortamlara geçiyor. Bu anlamda ülkemizde bir ilk olan Okubi ile birlikte artık çizgi romanlar akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden okunabilecek.

Kullanıcıların Türkçe olarak takip edebileceği Okubi ülkemizde 12 Nisan 2017 tarihinde yayın hayatına başladı. Okubi'nin yayın hedefleri ise 2017'nin sonuna kadar her gün bir fasikül yayınlamak bulunuyor.

Çizgi roman hayranları Okubi üzerinden Teşebbüs 2.0, Oyun Bozan, Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları gibi önemli çizgi romanları okuyabilecekken ayrıca dünyaca ünlü çizgi roman olan The Walking Dead'i Türkçe olarak okuyabilecekler.

Gelecek aydan itibaren kullanıcılar Okubi üzerinden Chew'i de okuyabilecek ve kullanıcılar ayrıca başlangıçta 200'den fazla içeriğe sahip olabilecekler.

okubi

Kullanıcılar Okubi üzerinden bu içeriklere 1.25 TL ile 6.50 TL arasında değişen fiyatlardan sahip olabilecekler. Son olarak kullanıcılar Okubi'yi App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilecekler. 

okubi apple app store google play store çizgi roman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi