Türklere Ait Korku Oyunu Steam'e Girdi

Crania Games şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Roots of Insanity ismine sahip Türk korku oyununu Steam üstünden satın alıp hemen oynayabilirsiniz.

Türklere Ait Korku Oyunu Steam'e Girdi
Türklere Ait Korku Oyunu Steam'e Girdi Mahmut Şahan
Bu içerik 599 kez okundu.

Crania Games  şirketinin tarafından geliştirilmiş olan Roots of Insanity ismine sahip Türk korku oyununu Steam üstünden satın alıp hemen oynayabilirsiniz. 

Roots of Insanity, gizemlerle dolu bir hastanede sizleri sürükleyici bir deneyime çağırıyor.

Geçtiğimiz yılın sonlarında oynanış ve hikaye videosu yayınlanan Türk korku oyunu Roots of Insanity, Steam'deki yerini aldı. Crania Games tarafından geliştirilen oyunun teaser videosu Türk oyun severler tarafından oldukça beğenilmişti. Türkçe seslendirme ve altyazı desteği olan oyun karanlık ve hızlı oyun yapısı ile ilgi çekiyordu.

Roots of Insanity, birinci şahıs ve üçüncü şahısta oynanan bir hayatta kalma/korku oyunu. Oyun Crania Games tarafından Unreal Engine ile geliştirilmiştir. Roots of Insanity, August Valentine Hastanesi'nde olup biten gizemli ve korkutucu olaylardan sağ çıkmaya ve aynı zamanda kendi epilepsi nöbetleriyle baş etmeye çalışan Dr. Riley McClein'ın hikayesini anlatıyor. 

Oyunu Steam üzerinden 9,99 TL'ye satın alabilirsiniz.

 

crania games steam roots of insanity
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi