Twitter, Moments özelliğini tüm kullanıcılarına getirdi

Yaklaşık bir yıl önce duyurulan ancak sadece Twitter geliştiricilerinin kullanıcı hesabına entegre edilmiş olan Moments özelliği artık tüm kullanıcıların kullanımına sunuldu.

Bundan 1 yıl önce tanıtımı yapılan ancak geliştirmeleri devam ettiği için sadece geliştiricilerin hesabında aktif olarak sunulan Moments özelliği artık tüm kullanıcıların kullanımına sunuldu.

Twitter‘ın resmi hesabından gönderilen yeni bir tweet, kullanıcılarını bir hayli heyecanlandırdı. Gönderilen tweete göre Moments özelliği artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

Twitter Moments nedir ve nasıl kullanılır?

Yaklaşık olarak bir yıl önce tanıtımı yapılan Moments ile çeşitli tweetler bir arada toplanarak ortak bir şekilde paylaşımına olanak sağlayan kullanışlı bir özellik olarak göze çarpıyor. Moments benzer içerikli tweetlerinizi rahat bir şekilde bulmanızı sağlayacak kendi hesabınıza özel bir arama seçeneğini de sizlere sunuyor.

Moments özelliğini kullanmak çok basit. Yapmanız gereken tek şey Twitter profilinize giriş yapmak ve sağ kısımda yer alan “Create New Moment” bağlantısına tıklamak. Açılan pencerede kullanacağınız başlığı yazın, kapak fotoğrafınızı oluşturun ve moments bölümünüzde yer alacak tweetleri belirleyin.

Twitter, Moments özelliğini kademeli olarak bölgelere ayırarak kullanıma sunduğu için şuan hesabınızda bu özellik yer almıyorsa üzülmeyin. Birkaç gün içinde hesabınıza entegre edilmiş olacağını görebileceksiniz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı