Twitter'dan Markalar İçin Video Site Kartı Özelliği

Markalara ait olan Twitter hesapları içerisinde artık video odaklı durumdaki içerikler ön plana çıkartılmış olabilecek.

Twitter'dan Markalar İçin Video Site Kartı Özelliği
Twitter'dan Markalar İçin Video Site Kartı Özelliği
Bu içerik 1000 kez okundu.

Markalara ait olan Twitter hesapları içerisinde artık video odaklı  durumdaki içerikler ön plana çıkartılmış olabilecek.

Günümüzde artık insanlar genel olarak video içeriklerini tercih etmeye başlamış oldular. Videonun derin gücü özellikle de  sosyal medya üzerinde her geçtiğimiz gün artmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinde artık videolar, canlı yayınlara dönüşmüş bir durumdayken, markalar ile platformlar ise bu trendi çok hızlı bir şekilde yakalamak istiyor. Bu kapsamda Twitter platformunun tarafından ise Twitter video site kartının hamlesi ortaya çıkmış oldu.

Periscope sayesinde mobil canlı yayın ile ilgili eskiden  çok önemli bir yer kazanmayı başaran firma, Google şirketinin YouTube ve  de Facebook ile bünyesinde yer alan Instagram platformları içerisine canlı yayında yer alan popüleriteyi iade etmiş idi. Rakibi olan Facebook’un uzun senelerden beri markalara yönelik devam ettirdiği stratejilerine ise  Twitter platformundan da cevaplar gelmeye devam etmekte.

Özellikle de video içeriklerin, normal durumdaki içeriklere göre ön plana çıkartılmamış olan Twitter, markalarla ilgili olarak video site kartını  resmen tanıttı.

Yeni  gelen bu format, Twitter’a bakılırsa markalara videonun  gücünü kullanıp, hedef kitleleri içerisinde merak uyandırmayı ve de bu şekilde onları kendi web sitelerinin üzerine çekmesine olanak tanımakta.

Yalnızca video odaklı bulunmayan marka hesaplarına, video içerikleri ile  birlikte etkileşimin hiç bir şekilde bitmemekte olduğu sayfaların yaratılma olanağının olduğu da vurgulanmakta.

twitter markalar video site kartı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi