Ubisoft’un üçüncü ücretsiz oyunu Rayman Origins oldu!

Oyun anlamında önemli bir isme sahip olan Ubisoft, 30. Yıla özel bir etkinlik başlatarak bu yıl boyunca 12 oyununu ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtacak!

Oyun yapımcıları arasında önemli yere sahip olan ve piyasada konuşulan birçok güzel oyunun yapımcısı olarak bildiğimiz Ubisoft, 2016 yılında bu sektörde tam tamına 30 yılını geride bıraktı. Bunun şerefine her ay normalde ücretli olan oyunlarını Ubisoft ücretsiz oyunları arasında ekleyerek oyun sever kullanıcılarını sevindirmeyi hedefliyor!

Bu etkinliğin ilk ayında Ubisoft, Prince of Persia Sand of Time adlı oyununu ücretsiz olarak duyurmuştu. Hemen ardından 2. Ayında ise Tom Clancy’s Splinter Cell adlı oyunu ücretsiz olarak sunuldu. Merakla beklenen ve 3. Ücretsiz oyun ise Ubisoft tarafından ücretsiz olarak 17 Ağustos tarihinde yayınlanacak!

Ubisoft 3. Aya özel olarak kullanıcılara sunacak oyunun ismi Rayman Origins adlı oyun, biraz daha renkli dünyalara ve eğlencenin farklı alanlarına hitap ettiğini hatırlatalım. Keza bu sefer biraz daha düşük yaş kitlesine ve farklı oyunculara hitap edeceğini söyleyebiliriz. Ücretsiz olarak sizde Ubisoft oyunlarına erişmek istiyorsanız, Ubisoft Club üyeliğinizi aktif ederek sistem üzerinde bu oyunlara erişebilirsiniz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı