UNESCO’nun Ege Yıldızlarını Setur ile 3 günde keşfedin

Setur’un 3 günlük Ege turunda UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Laodikeia Antik Kenti, Efes Antik Kenti, Afrodisias Antik Kenti, Travertenler ve Hierapolis Antik Kenti’nin yanı sıra Şirince köyünü, Denizli’nin tekstil ürünlerini ve Kaklık mağarasını tek bir seyahatte görmek mümkün.

UNESCO’nun Ege Yıldızlarını  Setur ile 3 günde keşfedin
UNESCO’nun Ege Yıldızlarını  Setur ile 3 günde keşfedin Nehir Karakoçak
Bu içerik 930 kez okundu.

 

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, 22-24 Eylül tarihlerinde düzenlediği uçaklı Ege Turu ile misafirlerine 3 gün içinde bölgenin birçok tarihi kentini adım adım keşfetme olanağı sunuyor.

 

Anadolu Jet Havayolları ile İzmir’e uçuşla başlayan Ege Turu’na katılanlar, profesyonel tur rehberi eşliğinde; Şirince, Aydın, Karacasu, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nden Laodikeia Antik Kenti, Efes Antik Kenti, Afrodisias Antik Kenti, Travertenler ve Hierapolis Antik Kenti’ni gezmenin yanı sıra Denizli’nin tekstil ürünleri ve Kaklık Mağarası’nı da deneyimleme fırsatı yakalıyor. Konaklama 2 gece Colossae Termal Hotel’de yapılıyor.

 

Efes, Şirince, Afrodisias, Pamukkale, Laodikeia’ı kapsayan ve ilk kez Setur’un düzenlediği Ege Turu, lüks araçlarla yapılan ulaşım ve birçok cazip fırsatlarla katılımcılarını bekliyor. Setur ile 3 günde Ege bölgesini keşfetmek, UNESCO Dünya Kültür Mirasları ile tanışmak ve çok daha fazlasını incelemek için detaylı programa aşağıdaki linkten ulaşınız:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi