Uygulamalar Stardock Groupy Sayesinde Tek Bir Pencere İçerisinde

Windows işletim sistemi için senelerden beri işlevsel araçlar sunmakta bulunan Stardock şirketinin tarafından Groupy ismi ile yeni bir tane daha uygulama duyurusu yapıldı.

Uygulamalar Stardock Groupy Sayesinde Tek Bir Pencere İçerisinde
Uygulamalar Stardock Groupy Sayesinde Tek Bir Pencere İçerisinde Mahmut Şahan
Bu içerik 684 kez okundu.

Windows işletim sistemi için senelerden beri işlevsel araçlar sunmakta bulunan Stardock şirketinin tarafından Groupy ismi ile yeni bir  tane daha uygulama duyurusu yapıldı. Bu uygulamanın sayesinde birden çok uygulamayı gruplandırılmış durumdaki sekmelerle organize edebilmeniz olanaklı duruma geliyor.

Bu yeni uygulama ile yalnızca aynı uygulamanın değişik örneklerini tek bir pencere içerisinde birleştirmekle kalmayıp, aynı zaman içinde aynı pencerede yer alan sekmelere değişik uygulamaları da ekleyebilmektesiniz. Sürükle ve bırak yöntemi ile çalışmakta bulunan bu uygulama tek bir pencere içerisinde sekmeler oluşturmasıyla beraber masaüstünüzün düzenli bir şekilde kalmasını sağlamakta.

Bu durum ile ilgili olarak bir örnek vermek gerekir ise, 2 tane uygulamayı kendi sekmeleri içerisinde tek bir pencere içinde toplamak amacıyla Spotify isimli uygulamayı dosya gezgini aracının üst kısmına sürükleyebilmektesiniz. Daha sonrasında ise bu pencereye farklı sekmeler de ekleyebilmektesiniz. Kısaca açıklamak gerekir ise, mantık asıl olarak web tarayıcısı sekmeleri gibi çalışmakta.

Groupy isimli olan uygulama şu an için Ayrıca, 29.99 dolar tutarındaki bir fiyatla satılmakta bulunan Stardock Object Desktop isimli uygulamanın sahiplerine beta bir şekilde sunuluyor. Aralık ayı içerisinde ise 9.99 dolar tutarındaki bir fiyat ile sunulacak bulunan bu uygulama Windows 7 sürümü, Windows 8.1 sürümü ve de Windows 10 sürümüne de uyumlu.

windows stardock stardock groupy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi