Uygun Fiyata Parmak İzi Okuyuculu Telefon Tanıtıldı!

Akıllı telefonlar bilindiği gibi her geçen gün yeni bir özellik için güncelleniyor. Kullanıcıların çok sevdiği parmak izi destekli telefonların fiyatları ise çok pahalı. İşte bu durum Elephone C1 ile tarih oluyor!

Akıllı telefonlarda yapılan işlemler gün artıyor ve kullanıcıların güven sorunu da bu derecede tavan yapıyordu. Bu anlamda üreticiler kullanıcıların güvenlikleri için akıllı telefonlara parmak izi okuyucularını getirdiler. Hemen hemen her markanın üst seviyeli modellerinde görmeye alışkın olduğumuz parmak izi okuyucu özelliği kullanıcılara pahalıya mal oluyordu.

Uygun Fiyata Parmak İzi Okuyuculu Telefon: Elephone C1

Sıra dışı özelliklere sahip akıllı telefonlar üreten Elephone firması yeni akıllı telefonu olan Elephone C1‘i resmen tanıttı. Akıllı telefonun en dikkat çekici özelliğiyse üst seviye akıllı telefonlarda kullanılan özelliklerin bu telefonda toplanıp “uygun” fiyat etiketiyle sunulması.

5.5 inç genişliğinde Full HD bir ekranla gelecek olan bu telefon 1.3 GHz hızında çalışan MediaTek MT6737 işlemciden gücünü alıyor. 2 GB RAM bulunan cihazda 16 GB‘lık bir dahili depolama alanı bulunuyor ve bu alan 64 GB‘a kadar microSD kart ile arttırılabiliyor. Çift SIM kart desteği ve cihazın arkada kısmında bulunan parmak izi sensörüyle kullanıcıların ilgisini çeken cihazda 13 megapiksellik bir ana kamera ve 2 megapiksellik bir selfie kamerası bulunuyor. 2.850 mAh kapasiteli batarya ile gelen Elephone C1’in yurtdışı satış fiyatı ise sadece 119 dolar. Bakalım Elephone C1 Türkiye’ye gelecek mi ?


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı