Uygun Fiyatlı Akıllı Özelliklere Sahip Mekanik Saat Tanıtıldı!

Artık pek çok popüler olmasada bir zamanlar akıllı saatler hemen hemen her yerdeydi. Hızla yükselen ancak birde düşen akıllı saat sektöründe şimdi yeni bir dönem başlıyor. Uygun fiyatlı akıllı saat özellikleriyle gelen mekanik saat tanıtıldı.

Akıllı saatler bilinidği gibi ilk çıktığı günden itibaren kullanıcıalrın ilgiyle bakmadığı teknoloji ürünleriydi. Zira kullanıcıalr bir saate 1.500 tl verip onu sadece bir – iki sene kullanma fikrine ve onu her gün şarj etme fikrine bir türlü sıcak bakmamıştı. Mekanik saatlerden vazgeçmeyen ancak saatinde akıllı özelliklerde bulnumasını isteyen kullanıcılar için önemli bir ürün geliştirildi.

Uygun Fiyatıyla Dikkat Çekiyor!

İlk olarak bakıldığında herahngi bir mekanik saatten farkı olmayan Timex, IQ+ Move , iOS ve Android uyguşamasıyla geliyor. Adım sayar, alınan mesafe, yakılan kalori ve uyku takibi yapabilen bu saat ayrıca rakipleri gibide sürekli olarak şarj edilme ihtiyacına da gerek duymuyor. Saatin kişiselleştirilebilme özellikleri de oldukça geniş tutulmuş. 18 ve 25 dolar arasında değişen kordon fiyatlarıyla pek çok kişiselleştirme seçeneğine sahip olan bu saat 17 Şubat tarihinde Amerika ve İngiltere’de satışa çıkacak. 150 dolar gibi çok uygun sayılabilecek bir fiyata satışa çıkan saatin ilerleyen süreçte ülkemize gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı