Vakıf Emeklilik’in 2016 Yılı Faaliyet Raporu’na ödül yağdı

Vakıf Emeklilik, Kumbara Tasarımı Resim Yarışması konsepti ile hazırlanan 2016 Yılı Faaliyet Raporu ile dünyanın en seçkin yarışması olarak kabul edilen; LACP Vision Awards Yarışması’nda üçüncü kez ödüle layık görüldü. İki altın bir bronz ödül kazanan rapor, Kumbara Tasarımı Resim Yarışması konsepti ile hazırlandı.

Vakıf Emeklilik’in 2016 Yılı Faaliyet Raporu’na ödül yağdı
Vakıf Emeklilik’in 2016 Yılı Faaliyet Raporu’na ödül yağdı Nehir Karakoçak
Bu içerik 1272 kez okundu.

Vakıf Emeklilik, 2016 yılı Faaliyet Raporu ile 2001’den bu yana her yıl düzenlenen, faaliyet raporu alanındaki en prestijli ödül olarak kabul edilen LACP Vision Awards’ta iki altın bir bronz ödül kazandı. Vakıf Emeklilik’in altın ödülleri, Sigortacılık ve Finans - Çeşitli Hizmetler kategorilerinden geldi. Vakıf Emeklilik, tüm kategoriler EMEA En İlgi Çekici Rapor sıralamasında ise bronz ödüle layık görüldü. LACP Vision Awards yarışmasında üçüncü kez ödüle layık görülen Vakıf Emeklilik’in 2016 Faaliyet Raporu, çocukların gözünden tasarrufun anlatıldığı Kumbara Tasarımı Resim Yarışması konsepti ile hazırlandı. Yarışmada birinci seçilen minik öğrenci Naz Mısır’ın “Hayalimdeki Kumbara” dalı yazısı da raporda yer aldı.

 

Naz Mısır, yazısında duygularını şöyle ifade etti: Resim öğretmenimiz herkesin hayal ettiği kumbarayı çizmemizi istedi. Benim bu resmi çizerken paraların geleceğimiz olduğudur. Korsan para, paraları çalmak istiyor. Diğer paralar kendi işleri ile meşguller. Örneğin usta para bir ev yapıyor. Çiçeğin üstündeki bahçıvan para çiçeğe bakım yapıyor. Çiçeğin yanında küçük bir salyangoz var. Balerin para, şapkacı para, lunaparkçı para, kovboy para, uykucu para, bahçıvan para, kuaför para, atletizimci para, usta para, dağcı para, eğlenceli para ve trambolinci para geleceklerinin çok güzel olması için kumbaraya girmeye çalışıyorlar. Bütün paralar mutlu sadece korsan para mutlu değil. Çünkü kumbaraya girmeye çalışmıyor ve geleceğini umursamıyor.

 

 

2016 Yılı Faaliyet Raporu; zengin içeriği ve tasarımıyla büyük beğeni topluyor. Müşterilerinin sadece emekliliklerinde değil, şimdiden yanlarında olan Vakıf Emeklilik, raporda tüm finansal faaliyetlerinin yanı sıra sektöre öncülük eden müşteri memnuniyeti, dijital sigortacılık ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının da altı çiziyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi