Ve Twitter’a Beğenmedim Özelliği Eklendi

Ünlü sosyal medya platformu Twitter'da beğenmediğiniz gönderileri beğenmedim butonu sayesinde işaretleyebiliyorsunuz ve görüş bildirmeniz çok daha kolay hale geliyor.

Twitter’da beklenen özellik sonunda eklendi! Beğenmedim butonu aktif hale getirildi.

Bilindiği üzere Twitter üzerinde favorileme özelliği mevcut. Beğendiğiniz gönderileri favorileyerek o gönderiyi hem takip etmiş oluyor, hem de beğeninizi ifade ediyorsunuz. Ancak bir gönderiyi beğenmediğinizi o gönderiye yorum yapmaktan başka bir şekilde ifade etmeniz pek mümkün olmuyor. Ancak ve ancak Twitter’dan söz konusu gönderinin kaldırılmasını isteyebiliyorsunuz. İşte bu noktada devreye yeni bir özellik olan beğenmedim özelliği giriyor.

Twitter üzerinde uzun zamandır beğenmedim butonu şeklinde bir butonun bulunması isteniyordu ve bu butonun olmayışının eksikliği gayet net bir biçimde hissediliyordu. Ancak artık Tweet beğenmeme dönemi resmen aktif hale geldi. Paylaşılan, hoşunuza gitmeyen bir gönderiyi beğenmemek için yapmanız gereken şey söz konusu gönderinin ‘Bu Tweeti beğenmedim’ butonuna basmak. Bu şekilde rahatsız olduğunuz bir gönderiyi beyan edebilirsiniz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı