Vine Satılabilir!

Twitter'ın bir süre önce kapatacağını açıkaldığı bir zamanların popüler sosyal medya sitesi olan Vine ile ilgili yeni iddialar var. Twitter'ın sahibi olduğu Vine satılabilir! İşte tüm detaylar.

Twitter’ın bir süre önce biletini kestiği bir zamanalrın popüler sosyal medya sitesi Vine’ı daha önce pek çok farklı şirket satın almaya çalışmıştı. Hatta Vine’ı ünlüğ bir porno siteside almak istemişti. Ancak Vine’ın kapanacağını söyleyen Twitter Vine kullanıcılarına içeriklerini almaları için bir süre tanımıştı. Vine’ın kapatılacağı haberinin ardından ünlü GIF sitesi olan Giphy, Vine kullanıcılarını sevindirecek bir haberin müjdesini vermişti. Kullanıcıların Vine içeriklerini Giphy üzerine aktarmaya imkan tanıyan bu sistem Vine kullanıcılarının büyük beğenisini kazanmıştı.

Ünlüler Vine’dan Fenomen Oldu!

Ancak son gelen iddialara göre Twitter Vine’ı kapatmak yerine Vine’ı satmayı düşünüyor. Vine’ın eskisi kadar kullanıcı kitlesi olmasa da Twitter’ın elinde büyük bir marka algısı Vine’ı tutması yine de Vine’ı yüksek bir fiyata satacağı anlamına geliyor. Bilinidği gibi şimdilerin Instagram ve Youtube gibi sosyal medya sitelerinde fenomen olan pek çok kişinin Vine ile tanındığını biliyoruz. Vine’ı pek çok şirketin satın almak için girişimlerde bulunduğu ancak tek bir ismin diğerlerinden ayrıldığı iddia ediliyor.

Japon Line, Vine’ı Almak İstiyor!

Asya’nın popüler mesajlaşma servisi olan Line Twitter’ın sahibi olduğu Vine için en büyük talip olarak karşımıza çıkıyor. Vine’ın şimdilik kime satılacağı bilinmesede ilerleyen süreçte bu konu ayrıntı kazanacağını söylemek mümkün.

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı