Vizyon Turizm ile ilk kafile kutsal yolculuğa başlıyor

25 yıllık deneyimiyle Delüks Hac – Umre turları düzenleyen Vizyon Turizm’in ilk hacı adayları, 26 Ağustos Cumartesi günü kutsal topraklara doğru yola çıkmaya hazırlanıyor.

Vizyon Turizm ile ilk kafile kutsal yolculuğa başlıyor
Vizyon Turizm ile ilk kafile kutsal yolculuğa başlıyor Nehir Karakoçak
Bu içerik 586 kez okundu.

Her yıl milyonlarca müslümanın beklediği gün geldi. Hac ibadetini gerçekleştirmek için kutsal topraklara gidecek olan müslümanlar, kafileler halinde yola çıkmaya başladı. Bu yıl 200’ü aşkın hacı adayı ise kutsal toprakla Vizyon Turizm ile gitme karar aldı. 

Vizyon Turizm’in hac programında yer alan beş yıldızlı delüks otellerden birinde konaklamak ve kutsal görevini yerine getirmek üzere 26 Ağustos Cumartesi günü Cidde’ye doğru yola çıkacak olan hacı adayları; Vizyon Turizm rehberlik hizmeti ayrıcalığıyla 12 gece 13 gün kutsal topraklarda görevlerini yerine getirecek. Bu kutsal görevi yerine getirmenin mutluğuyla hacılar, 07 Eylül Perşembe günü Türkiye’ye dönecek.

 

Türkiye’de delüks hac ve umre turizmi dendiğinde akla gelen ilk marka olan Vizyon Grubu Yönetim Kurulu Üyesi M.Talha Çizmeci, Vizyon olarak misafirlerimize ibadet için ihtiyaç duyacakları umre ve hac kitapçığının yanı sıra; ihram, ihram kemeri, alkolsüz sıvı sabun-ıslak mendil, seccade, bayanlar için tavaf patiği vb. önemli ihtiyaçlarını veriyoruz. Çünkü hacı adaylarımızın bu kutsal görevi yerine getirirken konforlarını en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Bu yıl ülkemizden kota artışıyla birlikte 80 bin vatandaşımız kutsal topraklara hacı olmaya gidecek. Bu hem bizim hem de hacı adayları için büyük sevinç..Vizyon olarak bizi tercih eden hacı adaylarımıza daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da en güvenilir ve en kalite hizmeti vereceğiz. Yıllardır kazandığımız tecrübemizi profesyonel olarak uyguluyor, Vizyon Turizm kalitesini her geçen yıl daha da ileriye taşıyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi