Vodafone ile Netflix Ortaklığa İmza Attı!

Popüler dizi ve film izleme platformu Netfix'in geçtiğimiz günlerde Türkçe dil seçeneği ve Türk dizileriyle beraber Türkiye'de yer alacağını duyurmuştuk. Netflix şirketi ülkemizde kullanıcı sayısını arttırabilmek için şimdi de Vodafone ile ortaklık anlaşması yaptı.

22 Eylül 2016 tarihinde basın toplantısı düzenleyerek  Türkiye’de Türkçe dil seçeneği sunduklarını ve yenilenen Türk lirası fiyatlarını açıklayan Netflix, Türkiye’deki kullanıcı sayısını arttırma politikası için ülkemizde bir GSM operatörüyle anlaşma yaptı.

Spotify uygulaması ortaklığıyla kullanıcılarına Spotify Premium abonelik imkanı sunan ülkemizin önde gelen GSM operatörlerinden Vodafone, ülkemize yeni giriş yapan Netflix ile de ortaklık imzaladı. Yapılan anlaşmaya göre Vodafone aboneleri daha makul fiyatlara Netflix platformunun da kullanıcısı olabilecekler.

Vodafone Red kullanıcıları ayda yalnızca 9,90 TL ücretle 1 GB internet paketi satın alarak 83,99 TL tutarrında 3 aylık hediye Netflix aboneliği alabilecek. Netflix’e özel yeni Vodafone 4.5G Red 10 tarifesiyle kullanıcılara 3 ay hediye Netflix aboneliğinin yanında 10 GB internet ve her yöne 2 bin dakika ayda yalnızca 69 TL’ye sunulacak.

Vodafone’un popüler dizi ve film izleme platformu Netflix’e özel sunduğu yeni “4.5G Red 10” tarifesinde bulunan aboneler tarifelerine ek hiçbir ücret ödemeden, diğer Red tarifelerinde bulunan aboneler ise ayda yalnızca 9,90 TL gibi bir ücrete 1 GB internet paketi satın alarak 83,99 TL tutarındaki 3 aylık Netflix aboneliğine başka bir ücret ödemeden sahip olacaklar.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı