WhatsApp Üzerinde Yanlışlıkla Gönderilen Mesajlar Geri Alınabilecek!

Anlık mesajlaşma denilince akla gelen ilk program olan WhatsApp kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Kullanıcılar artık WhatsApp üzerinden yanlışlıkla gönderdikleri mesajları geri alabilecek.

WhatsApp Üzerinde Yanlışlıkla Gönderilen Mesajlar Geri Alınabilecek!
WhatsApp Üzerinde Yanlışlıkla Gönderilen Mesajlar Geri Alınabilecek! Burak AYDIN
Bu içerik 1354 kez okundu.

Facebook'un sahip olduğu anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp 1 milyarın üstünde kullanıcıya sahip ve bu sayı her an daha da artıyor.

Sürekli olarak kullanıcılarına yeni özellikler sunan WhatsApp kullanıcılar için çok önemli bir özelliği daha kullanıma sundu. Kısa bir süre önce kullanıcılarına hikaye özelliğini sunan WhatsApp artık kullanıcıların yanlışlıkla gönderdikleri mesajları da geri alma imkanını sunacak.

WhatsApp'ın getireceği bu özellikle birlikte yanlışlıkla gönderilen mesaj 5 dakika içinde iptal edilip geri alınabilecek. WhatsApp ayrıca bu özelliği daha da geliştirmek istiyor.

whatsapp-düzenleme

WhatsApp'ın kısa bir süre içinde kullanıcılara sunmak istediği bu yeni özellik olan gönderilen mesajı iptal etme özelliğime yönelik @WABetaInfo tarafından bir tweet gönderildi. WhatsApp üzerinden gönderilen bu mesajlar artık kullanıcılar tarafından herhangi bir zaman kaygısı olmadan geri alınabilecek.

WhatsApp'ın bu yeni özelliğiyle birlikte artık kullanıcılar artık masaüstü sürümünde de mesajları silebilecek. WhatsApp'ın bu özelliği kullanıcılara ne zaman sunacağı ise henüz bilinmiyor. 

whatsapp facebook anlık mesajlaşma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi