WhatsApp'a Erişim Kesildi Dünya Genelinde Bağlantı Sorunu Yaşanıyor

Popüler anlık mesajlaşma ve görüntülü görüşme uygulaması WhatsApp'a an itibariyle birçok bölgede erişim sağlanılamıyor. WhatsApp erişiminin dünyanın birçok bölgesinde kesildiği iddia ediliyor.

WhatsApp'a Erişim Kesildi Dünya Genelinde Bağlantı Sorunu Yaşanıyor
WhatsApp'a Erişim Kesildi Dünya Genelinde Bağlantı Sorunu Yaşanıyor Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1575 kez okundu.

WhatsApp'a erişim yine kesildi. Yaklaşık olarak 1 saattir bağlanılamayan uygulama için dünyanın birçok bölgesinde erişim sorunu yaşandığı iddia ediliyor.

Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerine erişim konusunda şuan için bir sorun görünmüyor. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a erişimin neden sağlanamadığı konusunda henüz resmi bir açıklama gelmedi.

WhatsApp erişim kısıtlamasının ne kadar süreceği konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Dünya genelinde erişimin kesildiği düşünülen WhatsApp için nasıl bir sorun yaşandığı konusu şimdiden merak edilmeye başlandı.

Tekno Bilgi ailesi olarak WhatsApp erişim sorununun nedenini öğrenir öğrenmez sitemizde ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

Güncelleme 04-05-2017 00:32

WhatsApp'ın yaşadığı bağlantı problemi ile ilgili dünya genelinde Twitter kullanıcı topluluklarından konu ile ilgili tartışmalar yaşanıyor.

WhatsApp erişim probleminin Türkiye'ye özel olup olmadığı konusunda Bilgi Teknolojileri Kurumu Başkanı Ömer Fatih SAYAN bir açıklama yaptı. WhatsApp'ın global anlamda bir bağlantı sorunu yaşadığının raporlandığını belirten SAYAN, Türkiye'de hizmet veren operatörlerde bu durumla ilgili herhangi bir problem olmadığını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kuzey     2017-05-04 bence kapatılmaz tamamıyla.. sanırım bi siber saldırı ihtimaline karşı alınan bi önlem bu... umarım en kısa sürede gelir.. çünki whatsapp dünyada artık en önemli bir organ artık..
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi