WhatsApp'ın Sunacağı Yeni Özellik 1 Problemi Çözmüş Olacak

Facebook'a ait en önemli satın almalarından bir tanesi olan WhatsApp'ın bir sonraki sunacağı yeniliği kullanıcılara çok daha yeni bir özgürlük alanı daha kazandırmış oluyor

WhatsApp'ın Sunacağı Yeni Özellik 1 Problemi Çözmüş Olacak
WhatsApp'ın Sunacağı Yeni Özellik 1 Problemi Çözmüş Olacak Mahmut Şahan
Bu içerik 815 kez okundu.

Facebook'a ait en önemli satın almalarından bir tanesi olan WhatsApp'ın bir sonraki  sunacağı yeniliği kullanıcılara çok daha yeni bir özgürlük alanı daha kazandırmış oluyor

Mesajlaşma uygulaması şeklinde yola çıkmış olan WhatsApp özellikle de Facebook şirketinin tarafından satın alındıktan  hemen sonra  çok hızlı bir gelişim elde etmeyi başardı. Her geçtiğimiz gün yeni özellikler eklenmeye devam edilen ve de  çekirdeğinde yer alan mesajlaşma yetenekleri güçlenmiş bulunan WhatsApp'ta çok fazla sayıda güncelleme ile çok fazla sayıda yeni özellikler de geldi.

10 tane yerine 30 tane fotoğraf gönderebilmek ve tek mesaj içerisinde çoklu fotoğraf gönderilebilmesi gibi görsel ağırlıklı bir takım özelliklerin hemen sonrasında şimdi ise dosya paylaşımı ile alakalı yeni bir hamle daha geldi. Test aşamasında bulunan güncelleme ile beraber listenizde yer alan kişilere bilgisayar veyahut telefonunuzda bulunan herhangi bir uzantıdaki dosyaları  kolay bir şekilde gönderebileceksiniz.

Elbette istemiş olduğunuz türde dosyaları paylaşım özelliğinin de belli kısıtları mevcut. Yani Google Drive ya da Dropbox gibi  tamamen özgürlük sunmayacak fakat nerede ise akıllı telefonu bulunan herkesin kullandığı platform içerisinde pek çok insan için değişik seviyelerde basitlik sağlayabileceği de muhakkak.
Değişik olan dosya türlerinin paylaşılması akıllı telefonlar için herhangi bir tehdit oluşturur mu bu durumu da zaman göstermiş olacak. 

facebook whatsapp dosya paylaşımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi