Xiaomi Bükülebilir Akıllı Telefon Getiriyor

Xiaomi, telefon firmalarının uzun süredir üstünde çalıştığı bükülebilir akıllı telefonu üretmeyi başardı.

Akıllı telefonlar hayatımızın çok önemli bir parçası haline geldi. Öyle ki 7’den 70’e hepimizde bir akıllı telefon modeli mevcut. Akıllı telefonlara ilgi bu kadar fazla olunca seçenekler de bir hayli artıyor elbette.

Akıllı telefon sektörüne hatırı sayılır bir yere sahip olan Xiaomi, yepyeni bir akıllı telefon modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni akıllı telefonun özelliği ise oldukça dikkat çekici. Xiaomi, yeni ürettiği akıllı telefonunu tamamen bükülebilir olarak tasarladı.

Xiaomi’den Bükülebilir Telefon

Marka, uzun zamandır bükülebilir bir telefon tasarlayarak piyasaya sürme hayalini kuruyordu. Bu tasarım sonunda gerçeğe dönüştü. Piyasada yer alan birçok firma bükülebilir akıllı telefon teknolojisi üzerinde uzun zamandır çalışıyor. Bu yeni teknolojiyi ilk çıkaran olmak için yarışan firmaların arasından öne çıkmayı başaran Xiaomi, ilk bükülebilir akıllı telefonunu hazırladı.

Bükülebilir telefonlara en yakın model daha önce LG’den geldi. LG bükülebilir olmasa da kavisli bir model ile kullanıcıların karşısına çıktı. Xiaomi ise bu durumu çok farklılaştırarak bükülebilir ekran teknolojisini hayatımıza sokmak üzere. Öyle ki, akıllı telefonunuzun 13 inçlik ekranı büküldüğü zaman 5 inçe kadar küçülebilecek.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı