Xiaomi Mi Note 2 Sürpriziyle Birlikte Geliyor

Akıllı telefon markası Xiaomi’nin yeni gözdesi Mi Note 2 önümüzdeki ay satışa çıkıyor. Mi Note 2’nin sürprizle geleceği öğrenilirken, sürpriz hakkında hiçbir bilgi verilmemesi meraklı sayısını da arttırdı.

Akıllı telefon sektöründe oldukça iyi bir yer edinmeyi başaran Xiaomi, yeni amiral gemini Mi Note 2’yi önümüzdeki ay satışa çıkarmayı planlıyor. Markanın bu son gözdesi hakkında gelen bilgilere göre Mi Note 2 sürprizleriyle birlikte satışa çıkacak.

Ürettiği akıllı telefonlar oldukça beğenilen Xiaomi, son modeli Mi Note 2’yi piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. 5.5 inç ekrana sahip akıllı telefonda 1440 x 2560 piksel AMOLED ekran kullanılmış. İşlemci olarak Snapdragon 835’i tercih eden akıllı telefon, 21 MP çift kamerası ile de dikkati çekmeyi başarıyor. Mi Note 2’nin diğer önemli özellikleri ise 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızaya sahip olması.

Telefonun Sürprizi Sır Gibi Saklanıyor

Önümüzdeki ay satışa çıkacak olan Xiaomi Mi Note 2, beraberinde sürprizle geliyor. Markanın CEO’su olan Lei Jun tanıtım toplantısında yeni amiral gemilerinin bir sürprizle geleceğini açıkladı. Sürpriz hakkında ise açıklama yapmayan ve gizemi koruyan Jun, telefona daha fazla ilgi çekmeyi başardı. Mi Note 2’nin yurt dışı fiyatının 300 dolar olacağı da açıklandı.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı