Yakın Bir Zamanda Bitcoin Devrinin Kapanabileceği Açıklandı

Bitcoin, rekorlar üstüne rekor kırmaya devam ederken, son günlerde yaşamış olduğu düşüşle birlikte gündeme tekrardan geldi.

Yakın Bir Zamanda Bitcoin Devrinin Kapanabileceği Açıklandı
Yakın Bir Zamanda Bitcoin Devrinin Kapanabileceği Açıklandı Mahmut Şahan
Bu içerik 769 kez okundu.

Bitcoin, rekorlar üstüne rekor kırmaya devam ederken, son günlerde yaşamış olduğu düşüşle  birlikte gündeme tekrardan geldi. Pekala nasıl bir tehdit ile birlikte bitcoin devri kapanacak olabilir? Çin’in yapmış olduğu darbeden yara alsa bile rekor ile çıkmış bulunan bitcoin bu defa bitcoin cash tarafından tehdit edilmekte.

Bitcoin‘in çok yakın bir zamanda yerini alacak olduğunu söyleyen ve Ağustos ayı içerisinde tanışmış bulunduğumuz Bitcoin Cash‘in geliştirici ekibi de, hatrı sayılır bir topluluğu arkalarına almış bir biçimde gelmekte. Bitcoin‘de yaşanmakta olan sert düşüşün doğrudan sebebi olarak görülmekte bulunan Bitcoin Cash, Bitcoin‘in tam tersine çok ciddi bir yükseliş yakalamayı da başarmıştı.

Yaklaşık olarak 4 kat yükselmiş olan Bitcoin Cash 1400 dolar seviyelerine kadar çıkmayı da başarmış oldu. Bitcoin de 1000$ dolar tutarından çok daha fazla düşüo adeta Bitcoin Cash‘i alevlendirmiş oldu. Bu durumu görmüş bulunan insanların da Bitcoin Cash‘e güvenmeye başlaması ile beraber Bitcoin Cash‘in daha fazla yükselmesi konusunda çok büyük bir beklenti de var. Bakalım  geçmiş olduğumuz aylarda Çin’e bile yıkılmamış bulunan Bitcoin, bu defa en güçlü rakiplerinden biri olan Bitcoin Cash karşısında tam olarak ne yapacak?

bitcoin bitcoin cash ağustos
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi