Yapay Zeka Size Oturduğunuz Yerden Kız Arkadaş Bulabilecek

Arkadaşlık ile çöpçatanlık uygulaması şeklinde tanımakta olduğumuz Tinder çok ilginç bir gelişmeyi daha duyurdu.

Yapay Zeka Size Oturduğunuz Yerden Kız Arkadaş Bulabilecek
Yapay Zeka Size Oturduğunuz Yerden Kız Arkadaş Bulabilecek Mahmut Şahan
Bu içerik 800 kez okundu.

Arkadaşlık ile çöpçatanlık uygulaması şeklinde tanımakta olduğumuz Tinder çok ilginç bir gelişmeyi daha duyurdu. Normal olarak öteki çöpçatanlık uygulamaları içerisinde olduğu gibi, neyi severek neyi sevmemekte olduğunuzu kendiniz belirleyip uygulama üstünde seçimler yapabilmektesiniz. Pekala, bu seçimleri bir yapay zeka bizim yerimize kolay bir şekilde  yapabilir mi? İşte tamda bu noktada ise  devreye Tinder Super Likeable uygulaması girmekte.

Tinder’a bakılır ise Super Likeable  bu uygulamayı kullanmanın komple yeni bir yolu olarak karşımıza çıkacak. Tinder size  en uygun adayları aradığı esnada sizi çok fazla şaşırtacak, güzel  olan çeşitli sürprizler hazırlamış olacak. Son derece kolay bir mantık ile işlemesine karşın, kullanıcıların tecrübelerinden yola çıkıp, ona en uygun olan  kişileri karşısına çıkartmış olacak.

Üstelikte bu gelen yenilik arama yapıp bulamayacağınız süprizler hazırlamış olacak. Siz ise uygulamayı normal bir biçimde kullandığınız esnada bu özellik devreye girerek uygun adayları listelemiş olacak.

Firmanın söylemekte olduğu bilgilere bakılır ise Super Likeable ismine sahip olan bu yeni yapay zeka özelliği şu anda New York ile birlikte Los Angeles kentlerinde test aşamasında. Testler tamamı ile bitirildiği zaman ise bütün dünya üzerinde herkese açık bir şekilde yayınlanarak kullanıma sunulmuş olacak..

tinder yapay zeka çopçatanlık uygulaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi