Yeni BlackBerry KEYone Modeli Mayıs Ayında Avrupa'da Satışta!

BlackBerry'nin Android işletim sistemine sahip olan yeni akıllı telefon modeli KEYone, Mayıs ayının ilk günlerinde Avrupa'da İngiltere başta olmak üzere satışa sunulacak.

Yeni BlackBerry KEYone Modeli Mayıs Ayında Avrupa'da Satışta!
Yeni BlackBerry KEYone Modeli Mayıs Ayında Avrupa'da Satışta! Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1122 kez okundu.

Uzunca bir süre dinlenme döneminden sonra ilk Android akıllı telefon modeli KEYone ile tekrardan akıllı cep telefonu dünyasına merhaba diyen BlackBerry, ilgili modelini kısa süre önce tanıtmıştı. Markanın müdavim kullanıcıları tarafından merakla beklenen KEYone modelinin satışa çıkacağı tarih henüz netlik kazanmazken İngiltere merkezli bir satış firması net tarihle birlikte cihazın fiyatına dair bilgileri de beraberinde verdi.

BlackBerry CEO'su John Chen, bir süre önce KEYone modeli ile ilgili yaptığı açıklamada cihazın satışa Mayıs ayından önce sunulmasının neredeyse imkansız olduğunu belirtmiş ve tarih olarak Mayıs ayını işaret etmişti.

İngiltere merkezli bir satış firması olan Clove Technology ise BlackBerry KEYone modelinin 5 Mayıs tarihinde satışa sunacaklarını belirtirken cihazın İngiltere fiyatının ise 499 sterlin olduğunu belirtti.

BlackBerry KEYone modelinin ülkemiz ve diğer Avrupa ülkelerinde ne zaman satışa çıkacağı konusunda hala net bir açıklama gelmedi. Ancak İngiltere'de 5 Mayıs tarihi dillendirildiğine göre en geç 20 Mayıs'a kadar cihazın diğer Avrupa ülkelerinde de satışa sunulması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi