Yeni Facebook İle Alakalı Bir Demo Paylaştılar

Yeni gelecek Facebook tam olarak nasıl bir şey olacak şeklinde merak etmiş olanlar, dün gece yarısında sürpriz bir biçimde yayın gerçekleştiren Mark Zuckerberg‘in yayınıyla çok önemli ipuçlarını yakalamış oldu.

Yeni Facebook İle Alakalı Bir Demo Paylaştılar
Yeni Facebook İle Alakalı Bir Demo Paylaştılar Mahmut Şahan
Bu içerik 965 kez okundu.

Yeni gelecek Facebook tam olarak  nasıl bir şey olacak şeklinde merak etmiş olanlar, dün gece yarısında sürpriz bir biçimde yayın gerçekleştiren Mark Zuckerberg‘in yayınıyla çok önemli ipuçlarını yakalamış oldu. 

Dijital dönüşümün merkezi içerisinde ciddi bir şekilde yer almaya başlayan sosyal ağlar, kendilerini de geleceğe hazırlayabilmek amacı ile yeni yöntemleri deneyip, etkileşimi çoğaltabilmenin planlarını yapmaktalar.

Geçmiş olduğumuz seneler içerisinde Samsung şirketinin sanal gerçeklik gözlüğü olarak açıklanan Gear VR’ı sunumuna katılmış olan Mark, aslında o zamanlarda da yeni Facebook’un tam olarak nasıl bir şeye benzeyecek olduğunun sinyalini vermeye başlamış idi. Dün gece yapılmış olan sürpriz yayınla birlikte, Facebook platformu ete ve  kemiğe büründü ifadelerine yer verebiliriz.

Canlı yayın esnasında Mark Zuckerberg’e eşlik etmekte olan kişi ise, Facebook platformunun sanal gerçeklik patronlarından biri olan Rachel Franklin oldu.

Şirket, satın almış olduğu Oculus markası ile birlikte, bu alan içerisinde fiziksel bir donanım ile kullanıcılara bu servislerini deneyimletmeyi açık bir şekilde istiyor. Yeni gelecek olan Facebook ise çok büyük bir heyecan ile kullanılmayı bekliyor. Mark Zuckerberg ile birlikte Facebook platformu ise bu yeni versiyon ile alakalı bir şekilde hiç bir biçimde açıklama yapmamaktalar.

facebook mark zuckerberg oculus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi