Yeni iPhone Kablosuz Şarjla Gelecek!

Apple'ın merakla beklenen yeni iPhone modeli hakkında pek çok yeni iddialar var. Yeni iPhone kablosuz şarjla gelecek! İşte tüm detaylar.

Apple’ın iPhone’un 10.yaşında yeni iPhone modelinde pek çok devrimsel özelliğe imza atacağı uzun zamandır konuşuluyordu. Apple‘ın yeni iPhone‘u pek çok yeni özellikle geleceği iddia edilmişti. Bunlardan en önemliside yeni iPhone’un kablosuz şarj teknolojisini destekleyeceğiydi.

Apple Taklit Etmek İstemiyor!

Apple’ın en önemli tedarikçisi ve pek çok Apple ürününün montajını yapan Foxconn‘dan alınan bilgilere göre iPhone’un yeni modeli kablosuz şarj desteği sunacak. Apple’ın yeni iPhone modelinde kullanacağı bu kablosuz şarj teknolojisi Android işletim sisteminde yıllar yılı kullanılan bu özelliği birebir taklit etmiş olacak. Apple’ın böyle bir teknolojiyi doğrudan kopyalayarak telefonlarına getirmesi pek mümkün görünmüyor. Apple’ın Foxconn ile birlikte yeni bir teknoloji üzerinde çalışacağı kuvvetle muhtamel görünüyor.

iPhone’da Nasıl Bir Kablosuz Şarj Kullanılacak ? 

Bilindiği gibi Apple ilk giyilebilir teknoloji ürünü olan saati Apple Watch’ta kablosuz şarj kullanıyor. Bakalaım Apple iPhone için nasıl bir kablosuz şarj teknolojisi kullanacak.

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı