Başbakan Yıldırım’dan taksit yasağı ile ilgili şok açıklama!

Cep telefonu alışverişlerinde kredi kartı taksiti ile alışveriş imkanı yasağı hakkında yeni perde! Binali Yıldırım'dan şok açıklamalar...

Türkiye Başbakanı Binali Yıldırım cep telefonu satışlarında kredi kartı ile taksit yasağı ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, dün yapılan açıklamanın aksine kredi kartı taksiti yasağının kalkmayacağını söyleyerek şoke etti.

Bilindiği üzere cep telefonlarında kredi kartı taksiti yasağı büyük bir sorun olarak gözükmekte ve bu konuda bazı çalışmaların söz konusu olduğu bilinmekte. Dün Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli tarafından cep telefonlarında kredi kartı taksiti ile satın alma yasağının önümüzdeki hafta kalkacağına dair bir açıklama yapılmıştı. Nurettin Canikli, bir hafta içinde resmi gazetede yasağın kalktığının resmen açıklanacağını söylemişti. Ancak Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklama şok etkisi yarattı.

YASAĞIN DEVAM EDECEĞİNİ SÖYLEDİ

Binali Yıldırım, kendisine cep telefonu satışlarında kredi kartı taksiti ile alışveriş yasağının kalkıp kalkmayacağı ile ilgili yöneltilen soruya söz konusu yasağın kalkmayacağını, aynen devam edeceğini söyledi.

 


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı