Yılın Cep Telefonu Samsung Galaxy S7 Edge Oldu

Akıllı telefonlar için düzenlenen Mobile Choice Consumer Award ödülleri bu sene de sahiplerini buldu. Bu yılın kazananı ise Samsung Galay S7 Edge seçildi.

Akıllı telefon sektörü her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Gün geçmiyor ki yeni bir model karşımıza çıkmasın. Sektörün bu kadar hızlı ilerlemesi elbette ki yarış ortamına da zemin hazırlıyor. Bu yarışın ödüllendirilmesi ise elbette kaçınılmaz sonuç haline geliyor.

Akıllı telefonların arasındaki rekabetin iyice kızışmasını sağlayan ve markaların her zaman daha iyisini üretmesi için çabalatan Mobile Choice Consumer Award ödülleri her yıl olduğu gibi bu yıl da sahiplerini buldu.

Bu Yılın Kazananı Samsung Oldu

16 yıldır her sene piyasada bulunan akıllı telefonlar arasında en iyisini belirleyen ödülün bu yıl ki kazananı Samsung oldu. Samsung’un Galaxy S7 Edge modeli “Yılın en iyi telefonu” seçildi. Bunun yanı sıra üretici firması olan Samsung’a da en iyi üretici ödülünü getirdi.

Samsung’un dışında farklı özellikleri ile diğer markalardan da ödül alanlar oldu. Bunların arasına en iyi çift lens teknolojisine sahip Huawei P9 “Yılın en iyi telefon kamerası” ödülünü alırken HTC Vive “Yılın en iyi sanal gerçeklik başlığı” ödülünün, Lenovo Moto Z ise “Yılın en yenilikçi cihazı” ödülünün sahibi oldu.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı