Youtube Silah Tutkunları İçin Kötü Bir Duyuru Yaptı

Dünya üzerindeki en popüler video platformlarından biri olan ve her geçtiğimiz gün hızla büyümeyi sürdürmekte olan YouTube‘un, her ay yaklaşık olarak 1.5 milyar taneden çok kullanıcıya hizmet veriyor olması çok büyük bir sorumluluğu birlikte getirmekte.

Youtube Silah Tutkunları İçin Kötü Bir Duyuru Yaptı
Youtube Silah Tutkunları İçin Kötü Bir Duyuru Yaptı Mahmut Şahan
Bu içerik 995 kez okundu.

Dünya üzerindeki en popüler video platformlarından biri olan ve her geçtiğimiz gün hızla büyümeyi sürdürmekte olan YouTube‘un, her ay yaklaşık olarak  1.5 milyar taneden çok kullanıcıya hizmet veriyor olması çok büyük bir sorumluluğu birlikte getirmekte.

Kullanıcıları çok kötü maksatlara hizmet etmekte olan videolardan uzak tutabilmek amacıyla yayın politikasında kısa aralıklarla değişiklikler yapan video platformunun ana gündem maddesi ise bu defa silahlar oldu.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Amerika Birleşik Devletleri'nin Las Vegas kenti içerisinde yer alan bir otelde yaşanmış ve 50 kişiden daha fazla insanın yaşamını kaybetmesine sebep olan terör saldırısının sonrasında, Youtube üzerinden silah severleri  çok fazla üzecek bir haber gelmiş oldu.

Sürekli olarak  tehlikeli içeriklerin karşısında durmakta olduklarını açıklayan YouTube platformunun yetkilileri, Las Vegas içerisinde yaşanmış olan terör saldırısının sonrasında ateşli durumdaki silahların modifikasyon yöntemleri ile ilgili çekilmiş  videolara göz atmış olduklarını ve mevcut durumdaki politikalarını  ise bu videoları yasaklayabilmek amacı ile genişletmiş olduklarını resmi bir şekilde duyurdu.

Bu yeni kararın yürürlüğe girmesi ile beraber  hali hazırda yüklü bulunan içerikleri kaldırmaya başlamış olan Youtube platformunun, güvenli  bir modifikasyon şeklinde isimlendirilen işlemlere karşı  tam olarka nasıl bir yol izleyecek olduğu ise halen bilinmemekte.

youtube silah video
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi