Youtube’un Gizemli Kızı Poppy

Geçtiğimiz yıllarda Youtube’da açılan Poppy adlı kanaldaki videoları yüzbinlerce kişi izledi. Peki bu Poppy kim?

Youtube’un Gizemli Kızı Poppy
Youtube’un Gizemli Kızı Poppy Ezgi Eroğlu
Bu içerik 1426 kez okundu.

Son zamanlarda meydana gelen “Youtuber” akımını hepimiz farketmişizdir. Oyun oynayıp yayın yapanlar, makyaj videoları, ürün tanıtım videoları vb. birçoğumuzun sıkça karşılaştığı videolar. Ancak son zamanlarda açılan Poppy isimli kanal tüm bu olan bitenin dışında yeni bir akım gibi gözüküyor. Videolarda hiçbir ürün tanıtımı veya reklam göremiyoruz. Birçok insan Poppy’nin İllüminati gizli örgütünün bir eseri olduğunu söylüyor. Tüm bunları geçecek olursak Youtube’nin yeni ünlü yüzü Poppy gerçekte kim?

Amerik 1995 doğumlu olduğu belirtilen Poppy aynı zamanda bir müzisyen. Şu anda neredeyse tüm gelirini Youtube üzerinden kazanan Poppy amacına ulaşmış gibi gözüküyor ki, videoları şu an için 172 milyon izlenmeyi geçmiş durumda.

Videolarında yaptığı müziklerin yanında kimilerince saçma olduğu öngörülen anlamsız konuşmalar var. Bunların birine örnek verecek olursak bir videosunda yaklaşık 10 dakika boyunca sadece “I’m Poppy” (Ben Poppy’im) diyor ( https://www.youtube.com/watch?v=fpCXxqiTjqE ).

İlgisini üstüne çekmeyi iyi başaran Poppy yeni videolar paylaşmaya ve izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor. Çekimlerinde iyi bir prodüksiyon kullanan Poppy ilk imzalı single parçasını 2015 yılında Isnan Records ile birlikte Lowlife ismiyle yayınladı. Youtube kanalını 2011 yılının Ekim ayında açtı. Bazı uzmanlar videolarının, özellikle beyaz arka fon kullanmasının Siyonizm Piramidi ve Şeytan Pozu gibi imgeleri kullanmasının bilinçaltına hitap ettiğini düşünmekte.

Merak edenler için Poppy’nin kişisel Youtube kanalına https://www.youtube.com/channel/UC8JE00xTMBOqKs7o0grFTfQ linkinden ulaşabilir.

youtube poppy youtuber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
POPPY     2017-07-16 LAN YALANCI OÇ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi