Zenfone 3 Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

Asus'un fiyat / performasn alanında iddalı akıllı telefonu Asus Zenfone 3'ün Türkiye'de satışa çıkacağı tarih için geri sayım başladı. Zenfone 3 Türkiye'de satışa çıkıyor!

Asus’un aylar önce tanıttığı ve hatta yeni modelini de gelecek aylarda tanıtması beklenen Asus Zenfone 3 ailesi bilindiği gibi ülkemizde bir türlü satışa sunulmadı. Asus Zenfone 3’ün Türkiye lansmanını pek çok kez ertelemek durumunda kalmştı. Asus’tan gelen son bilgilere göre Asus Zenfone 3’ün Türkiye lansmanının Kasım ayı içerisinde yapılması planlanıyor. Asus Türkiye ayrıca net bir tarih vermemekle birlikte etkinliğin Kasım’ın 2. ya da 3. haftası gibi yapılacağını söylüyor.

İlk Olarak 5.5″ Zenfone 3 Satışa Çıkacak!

Zenfone 3 Türkiye lansmanının ne zaman düzenleneceği ufak ufak belli olurken hangi Zefone 3 modellerinin Türkiye’ye geleceği belli olmaya başladı. Türkiye’de ilk olarak Zenfone 3’ün 5.5″ modelinin 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı sunan sürümü satışa sunulacak. Bunun ardından Zenfone 3 Deluxe modeli satışa çıkacak.

Zenfone 3’ler Üzmeyecek!

Son olarak Asus’un Zenfone 3 modellerinin Türkiye satış fiyatları açıklanmadı. Ancak Asus’un açıklamasına göre Zenfone 3’ler bir önceki Zenfone’ların etiketine sahip olacak. Bakalım Asus’un fiyat / performans canavarı akıllı telefonları ne zamman satışa çıkacak ve fiyat bilgisi ne olacak ? Bunu çok yakında göreceğiz.

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı