Zenfone 4 Serisinin Türkiye Satış Fiyatı Kesinleşti

Geçmiş olduğumuz ay duyurusu gerçekleştirilen ZenFone 4 serisi ile ilgili Avrupa'nın genelinde ikincil olarak bir lansman daha düzenlendi.

Zenfone 4 Serisinin Türkiye Satış Fiyatı Kesinleşti
Zenfone 4 Serisinin Türkiye Satış Fiyatı Kesinleşti Mahmut Şahan
Bu içerik 717 kez okundu.

Geçmiş olduğumuz ay duyurusu gerçekleştirilen ZenFone 4 serisi ile ilgili Avrupa'nın genelinde ikincil olarak bir lansman daha düzenlendi. Bu lansman esnasında en  fazla merak edilen şey ise, doğal bir şekilde hangi cihazların gelecek olduğu ve de  nasıl bir fiyat bandına sahip olarak karşımıza çıkacağı oldu.

ZenFone 4 Max modeli  ile birlikte ZenFone 4 modeli ve de ZenFone Live 5.5 modelindeki cihazlar Ekim ila Kasım ayları içinde ülkemizde satışa sunulmuş olacak. 

Etkinlik esnasında Qualcomm ile Asus arasında gerçekleşen ortaklık hakkında da çok  önemli bilgilere erişmiş olduk. 802.11ad  isimli bağlantısını ilk defa kullanacak olduğu bilinen Asus, Snapdragon 835'e sahip olan ZenFone 4 Pro modeli ile bu özelliği sunmuş olacak. Cihazında ilk aşamada bizim ülkemize gelmesi planlanmamakta.

Pekala, ZenFone 4 serisi ülkemizde tam olarak hangi fiyatlar ile satışa çıkacak? Asus ZenFone 4 modeli 2.699 Türk Lirası tutarından satışa çıkacak iken, 5.5 inç büyüklüğündeki ZenFone 4 Max  modeli 1.399 Türk Lirası tutarındaki bir fiyat etiketine sahip durumda olacak. 5.2 inç büyüklüğünde olan  ZenFone 4 Max modeli 1.199 Türk Lirası tutarındayken, ZenFone Live 5.5 modeli ise 1.099 Türk Lirası tutarında olacak. Son olarak ise, ZenFone Live modeli 899 Türk Lirası tutarında olacakken, ZenFone Live 5.5  modeli ise 1.099 Türk Lirası tutarından raflardaki yerini almış olacak.

asus zenfone türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi