Zorlu İş Temposu Olanlara Özel 7 Uygulama Önerisi

İş hayatınızı düzene sokmak ve yoğunluğunuzda size yardımcı olmak için hazırlanan en iyi 7 uygulamayı sizin için hazırladık.

Günümüz teknolojisi tüm çalışanları bilgisayar başına mahkum etti. Artık her türlü iş bilgisayar vasıtasıyla internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu durumda çalışanların sürekli olarak bilgisayar başında olmasına ve yoğun olarak çalışmasına neden oluyor.

Bilgisayar başında çalışan ve gününün büyük bölümünü bilgisayar başında geçirmek zorunda kalanlar için hayat kurtarıcı 7 uygulamayı Teknobilgi editörleri olarak sizin için hazırladık. İşte size özel uygulamalar;

1.RescueTime

Bilgisayar başında çalışanlar bir süre sonra sosyal medyanın o renkli havasına kapılıp işi aksatabilir. RescueTime adlı uygulama, sizin gezindiğiniz siteleri ve vakitlerini kaydederek rapor halinde sunuyor. Böylece hangi sitede ne kadar vakit geçirdiğinizi görebiliyorsunuz.

2.Boomerang for Gmail

Bu uygulama ile göndereceğiniz mailleri kaydedip istediğiniz zamana ayarlayabiliyorsunuz. Bu program sayesinde istediğiniz maili ayarladığınız zamanda gönderebilirsiniz.

3.Trello

Organizasyon programı olan Trello, size iş ile ilgili her türlü çoklu yönetme işini kolaylıkla gerçekleştirme imkanı sunuyor. Görev dağılımlarında, proje bölmede oldukça kullanışlı.

4.Unroll.me

Bu uygulama mailinizde biriken gereksiz postaları sizin için temizliyor. Özellikle toplu maillerde ve bülten aboneliklerinde işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

5.Projegt

PowerPoint uygulamasını bir adım daha ileri taşımak ve trende uygun sunumlar hazırlamak için kullanabileceğiniz bu uygulama size harika grafik tasarımlar ve vakitten tasarruf şansı veriyor.

6.Buffer

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde gönderilerinizi sıralayabilir ve tekrar gönderimini otomatik olarak sağlayabilirsiniz.

7.HubSpot CRM

Müşterilere gönderdiğiniz mesajların hangi saatte okunduğunu ve müşterilerin hangi linkleri tıkladığğını kolaylıkla görmenize yardımcı oluyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı