ZTE Axon 7 Mini resmi olarak tanıtıldı!

Çin kökenli firma ZTE, IFA 2016 için orta seviyede ve yüksek performanstaki ürünü ZTE Axon 7 Mini tanıttı! İşte ZTE Axon 7 Mini detayları.

Akıllı telefon piyasasında Çin kökenli üreticilerden birisi olan ZTE, uygun fiyata yüksek performanstaki ürünleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz haftalarda ZTE Axon 7 ürünü ile yüksek performanstaki bir cihazını duyuran marka, bu etkinlikte bu ürünün ZTE Axon 7 Mini versiyonunu tanıttı!

ZTE Axon 7 Mini diğer cihazlardan farklı olarak sadece donanımsal küçültmelere uğramış bir ara sürüm olarak görünüyor. Bunun aksine boyutunda gözle görülür bir küçülme görülmüyor. Boyutu bir önceki sürümden 0.3 inç küçük olsa da standarda yakın boyutlarda olduğunu söylemeliyiz.

ZTE Axon 7 Mini Özellikleri

Cihaz üzerinde Full HD 5.2 inç boyutlarında bir ekran yer aldığı görülüyor. Bu cihaz Snapdragon 617 işlemcisi beslerken cihazda 3 GB RAM ve 32 GB depolama birimi bulunuyor. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere cihazda microSD desteği bulunuyor.

ZTE Axon 7 Mini fiyatı olarak 400 dolara satılması beklenirken, cihazın arka tarafında 16 MP ve ön tarafındaki 8 MP çözünürlüğündeki kameralar dikkat çekiyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı