Akıllı Cinsel Ürünler Cinselliği Geleceğe Taşıyor

Akıllı Cinsel Ürünler Cinselliği Geleceğe Taşıyor
Akıllı Cinsel Ürünler Cinselliği Geleceğe Taşıyor hande erol

Akıllı Cinsel Ürünler Cinselliği Geleceğe Taşıyor

 

Günümüzde teknoloji hızla gelişirken milyar dolarlık cinsel ürünler pazarının bu gelişimden nasibini almaması imkansızdı. Sex Tech olarak da geçen teknolojik ve akıllı cinsel ürünler son 10 yılda sadece kültürel kabul ve farkındalık açısından değil, aynı zamanda teknoloji açısından da çok yol kat etti.

 

Artık hantal, pembe, ucuz plastikten yapılma vibratörler ve kalitesiz aksiyon figürleri gibi hissettiren sex oyuncakları geride kaldı. Bugünün cinsel oyuncakları seks eğitimcileri, tıp uzmanları ve dünyanın en büyük seks uzmanları tarafından titiz bir ARGE sürecinden geçirilerek tasarlanıyor. İnsan anatomisine uygun materyallerden yapılmış %100 silikon ürünler içlerine yerleştirilen akıllı çipler sayesinde Bluetooth bağlantısı ile uzaktan kumanda edilebiliyor ya da akıllı bir vibratörün titreşim modunu kendi zevkinize göre optimize edebiliyorsunuz.

 

Akıllı Sex Oyuncakları

 

Hayatımızdaki hemen hemen her cihazın "akıllı" olduğu 2022 yılında termostatlarımız günün saatine göre kendini ayarlıyor. Paketler, internetten sipariş verdikten birkaç saat sonra kapımıza geliyor. Ve evlerimiz konuşabileceğimiz, onlardan bir şeyler öğrenebileceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz konuşmacılarla dolu. Tüm bunlar göz önüne alındığında, akıllı vibratörlerin ve diğer yüksek teknolojili sex oyuncaklarının akıllı telefonlar ve akıllı TV'ler kadar bol olması gerçekten şaşırtıcı gelmemeli.

 

Bluetooth Vibratör

 

"Akıllı" vibratör fikri, vibratörlerin 1880'lerdeki icadından bu yana büyük ölçüde değişmediği göz önüne alındığında, dikkate alınması gereken bir fikir. Bu güne kadar vibratörlerin teknolojik denebilecek en büyük özelliği sadece titreşimleri ve titreşim modları olmuştur. Ancak son on yılda, bir avuç şirket vibratörü yeniden icat etmeyi veya en azından onu biraz daha teknolojik hale getirmeyi amaçladı ve bunu büyük oranda da başardı.

 

Uzun mesafe ilişkisi olan kişiler artık farklı eyaletlerdeki birbirlerinin sex oyuncaklarını uzaktan kontrol etmek için uygulamaları kullanabilir. Penis halkaları ve tavşan vibratörler, solo oyun deneyiminizi optimize edebilmeniz için artık zaman içindeki performansınıza ilişkin verileri saklıyor. Bu da yetmezmiş gibi, bazı sex oyuncakları tercihlerinizi öğrenerek ve her kullanımda sevdiğiniz şeyleri daha fazla yaparak (eşinizin de yapmasını istediğiniz bir şey!) size eşsiz bir deneyim sunuyor.

 

Etkileyici görünen su geçirmez vibratörlerin ve şarj edilebilir seks oyuncaklarının günleri geride kaldı. 2023'te, vibratörünüz sizi sizin kendinizi tanıdığınızdan daha iyi tanımıyorsa, yüksek teknoloji olarak kabul edilemez.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor