Ali Koç ve Heyetinden Meler'e Geçmiş Olsun Ziyareti

Ali Koç ve Heyetinden Meler'e Geçmiş Olsun Ziyareti
Ali Koç ve Heyetinden Meler'e Geçmiş Olsun Ziyareti hande erol

Ali Koç ve Heyetinden Meler'e Geçmiş Olsun Ziyareti

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Ali Koç, beraberindeki heyetle birlikte, MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor maçında yaşanan Faruk Koca'nın saldırısı sonrasında moral bulsun diye FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler'i İzmir Selçuk'taki evinde ziyaret etti. Heyet, Meler'in yaşadığı olayın ardından hakeme destek olmak ve geçmiş olsun dileklerini iletmek amacıyla özel bir uçakla İzmir'e hareket etti.

Ali Koç: "Hocamızın Durumunu Gayet İyi Bulduk"

Ali Koç, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Geçmiş olsun ziyaretine geldik. Geçmiş olsun demeye gelmenin reklamı olmaz. Hocamıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Hocamızın durumunu gayet iyi bulduk. Herhalde her geçen gün daha da iyi hale gider. Maçlara çıkma konusunda zamanı gelince kendisi doğru kararı verecektir. Kolay değil, daha birkaç gün geçti ve bu işin ilacı da zaman. Eminim doğru ve sağlıklı kararı zamanı gelince verecektir" şeklinde konuştu. Ali Koç, hakem Halil Umut Meler'in moral bulmasına katkı sağlamak ve ona destek olmak amacıyla bu ziyaretin düzenlendiğini belirtti. Ziyaret sonrasında Ali Koç ve beraberindeki heyet İstanbul'a dönerek, Meler'e moral verme amaçlı gerçekleştirdikleri bu anlamlı ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Hakem Meler'in Zorlu Süreçte Yanında Olacaklarını Belirtti

Betticket  Ziyaret sonrasında Hakem Halil Umut Meler, Ali Koç ve heyetine teşekkür ederek duygusal anlar yaşadı. Meler, "Bu zorlu süreçte yanımda olan, desteğini esirgemeyen Ali Koç ve heyetine teşekkür ediyorum. Spor camiasının birlik ve beraberlik içerisinde olması beni motive ediyor. Saldırı olayının ardından gösterilen bu destek, sporun ve fair play'in ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor