Apple AR/VR

Apple AR/VR
Apple AR/VR hande erol
Bu içerik 239 kez okundu.

Apple, dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında bulunuyor. Şirket, sunduğu akıllı cihazlar ve birçok işletim sistemi sayesinde çok seviliyor ve hem ülkemizde hem de dünyada iyi satış rakamlarına ulaşıyor.

Apple’ın AR/VR başlığının tedarikçilerinden alınan bilgilere göre başlığın prototipi, Apple’ın tasarım hedeflerini ve özelliklerini taşıdığını anlayabilmek için yapılan üretim testlerinden geçti. Bu sayede Apple AR/VR, artık bir hayalden gerçeğe doğru dönüşme yolunda büyük bir adım attı.

Ayrıca yapılan bazı tahminlere göre şirket, yeni AR/VR başlığını 2022 yılının sonunda kullanıcılara sunacak. Ancak ünlü analist Mark Gurman tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan yazıya göre AR/VR başlığındaki sorunlardan dolayı başlık bu yıl bizlerin karşısına çıkmayacak. Bu durum, 2022 yılının sonunda cihazın piyasaya sürülmesiyle ilgili şüphe uyandırıyor.

Ortaya çıkan bilgiler bunlarla sınırlı değil. İddialara göre Apple, yeni nesil Apple Watch’un geliştirilme programına Apple AR/VR başlığı eklendi. Bu durum, şirketin başlık ile akıllı saatine birbirlerine uyumlu hale getireceğini gösteriyor. Buna ek olarak Apple’ın açık kaynak kodlarında 2017’den beri geliştirildiği iddia edilen AR/VR başlığı yazılımı realityOS‘in kodları bulundu. Bu durum, iddiaları büyük oranda güçlendirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!