BU İKİ ALTCOIN’E DİKKAT!

Bunlardan biri Harmony Coin (ONE). Birçok kripto para yatırımcısının da yakından takip ettiği bir proje olan Harmony (ONE), yakın zamanda Binance Labs tarafından 5,5 milyon Dolar’lık bir yatırım almıştı. Cardano (ADA) gibi Ethereum’a rakip olma potansiyeli bulunan kripto paralardan biri olan ONE Coin, stake havuzu sayesinde de önemli bir yükseliş potansiyeline sahip. Zira ONE Coin stake edebilmek için en az 10 bin ONE sahibi olmak gerekiyor, bu da şu anki kurla 800 Dolar civarında bir fonlama anlamına geliyor.

BU İKİ ALTCOIN’E DİKKAT!
BU İKİ ALTCOIN’E DİKKAT! Tugrul Demir
Bu içerik 602 kez okundu.

 

 

Yaklaşık 539 bin abonesi bulunan ünlü kripto para fenomeni Coin Bureau, son yayınında iki altcoinin şu an kripto para marketinde hakettikleri değerin çok altında olduğunu ifade ederek gelecek vaat ettiklerini ve yatırımcılarına orta-uzun vadede kazandıracaklarını söyledi. https://gazetecoin.com/unlu-kripto-para-fenomeni-bu-iki-altcoine-dikkat-cekti

 

Bunlardan biri Harmony Coin (ONE). Birçok kripto para yatırımcısının da yakından takip ettiği bir proje olan Harmony (ONE), yakın zamanda Binance Labs tarafından 5,5 milyon Dolarlık bir yatırım almıştı. Cardano (ADA) gibi Ethereuma rakip olma potansiyeli bulunan kripto paralardan biri olan ONE Coin, stake havuzu sayesinde de önemli bir yükseliş potansiyeline sahip. Zira ONE Coin stake edebilmek için en az 10 bin ONE sahibi olmak gerekiyor, bu da şu anki kurla 800 Dolar civarında bir fonlama anlamına geliyor.

 

ONE Coin yazı yayına hazırlandığı an itibariyle 0.144 Dolar fiyatıyla kripto para marketinde 82. Sıradaydı. 12,6 milyar toplam arzı bulunan para birimi, 1,36 milyar Amerikan Doları market değeri ile sadece 16 gün önceki 0.22 Dolarlık fiyatının çok altında kalsa da, sadece bir sene önce 2020 Mart ayında 0.0012 Dolar olduğu hesaba katılırsa 1 yılda %11427 değer kazanmış durumda.

 

Bir başka analist Lark Davis ise DAO Makere dikkat çekerek, yatırım tavsiyesinde bulundu. Bir çok token projesinin geliştirildiği DAO platformunun kendi dijital para birimi olan DAO Maker, bu tokenlerin de değerlenmesiyle birlikte katlanarak büyümeye devam ediyor. Lark Davis, DAO projelerine katılım için en az 500 DAO Maker coin sahibi olma ve stake yapma zorunluluğu nedeniyle, DAO Coin fiyatlarının 10 Dolar ve üstüne çıkacağını iddia ediyor.

 

DAO Maker (DAO Coin) fiyatı yazı yayına hazırlandığı esnada 8.42 Dolardı ve 312 milyar toplam arzı bulunan DAO coinin şu ana kadar sadece 19,6 milyon adedinin yani sadece %6sının piyasaya sürüldüğü ve buna rağmen şimdiden 165 milyon Dolar piyasa değerine ulaştığı göz önüne alınırsa, tüm arz tamamlandığında 2,6 milyar Dolarlık bir değere ulaşacak olan DAO Coinin bu tahminleri doğrulayacağı yüksek ihtimal gözüküyor.

 

Her iki altcoin de Binance başta olmak üzere birçok kripto para borsasından alınıp satılabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!