Canlı Döviz Takibi

Canlı Döviz Takibi
Canlı Döviz Takibi hande erol

Canlı Döviz Takibi

Çok az şey yaparak, çok tasarruf etmenin akıllıca yolu sloganıyla 2021 yılının Mart ayında yola çıkan banka, sigorta, GSM operatörleri, dijital içerik platformları, enerji ve e-ticaret ürünleri sektörlerinde karşılaştırmalar yaparak, kullanıcılarına tasarruf yaptırmayı amaçlayan mukayese.com yayınlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Kişilerin Özel Verileri İstenmiyor

Üyelik oluşturmanın tercihe bağlı olduğu, kişisel verilere ihtiyaç duymayan mukayese.com sitesi, üyelik sistemini fiyat alarmı oluşturabilmek için kullanıyor. Siteye üye olmadan da istenilen tüm hizmetlerden yararlanılabiliyor.

 

Bankaların hizmetlerinden olan, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, kobi kredisi, konut kredisi ve mevduat alanlarında, ayrıca sigorta, GSM operatörleri, Enerji, Kripto para borsası, dijital içerik platformları gibi sektörlerin ürünlerini karşılaştıran mukayese.com, her sektörde her ürünün anlık ve daima güncel fiyatlarını sunarak, tek dokunuşla her zaman en iyi fiyatı görmeyi sağlamayı sağlıyor.

Bankaların Müşterilerine Sunduğu Hizmetlerin Karşılaştırmaları Yapılıyor

Sitede, hemen hemen tüm bankaların müşterilerine sundukları hizmetlerinden olan, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, kobi kredisi, konut kredisi ve mevduat, kredi kartları alanlarında tüm bankalarla karşılaştırmalar sunularak, kullanıcıların tasarruf etmesi sağlanıyor.

Ayrıca, mukayese.com bankaların sunduğu kredi kartları ile ilgili olarak, puan, mil, bireysel, ticari, aidatsız, öğrenci, takım kartları karşılaştırmaları yaparak, yıllık ücret alınıp alınmamasına göre ve temaslı, temassız olması ile visa ve mastercard seçenekleriyle kullanıcılarına çeşitli kategorilerde karşılaştırmalar gerçekleştiriyor.

Mevduat Hesaplarının Getirilerinin Karşılaştırılmaları Yapılıyor

Site, bankaların sunduğu mevduat faizi hesaplama karşılaştırmasıyla, TL mevduat hesabı, Euro mevduat hesabı ve Dolar mevduat hesabı gibi vadeli mevduat hesaplarının getirilerini hesaplayarak, mevduat hesabı açma ve en yüksek mevduat faizi fırsatlarını kullanıcılarına sunuyor.

Ekonominin Nabzı Bu Sitede Tutuluyor

Sitede, ayrıca altın ve canlı döviz takibi sayfalarıyla ekonominin de nabzı da tutuluyor. Altın piyasasının anlık fiyatlarını takip etmek isteyen kullanıcılar da unutulmuyor.

Sitede altın piyasasında, gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, cumhuriyet altını, ata altını, 14 ayar altın, 18 ayar altın, 22 ayar bilezik, gümüş, gremse altın, ikibuçuk altın, beşli altın, hamit altın, ons altın ile ilgili canlı son dakika fiyatları ve karşılaştırmaları da bulunuyor.

Kullanıcılar Canlı Döviz Takibi Yapabiliyor

Ayrıca sitede, canlı euro takibi yapmak isteyen kullanıcılarda düşünülerek, onlar içinde ayrı bir sayfada karşılaştırmalar yapılıyor.

Sitede bulunan, para piyasası sayfasıyla, canlı döviz takibi yapmak isteyen kullanıcılar, ABD dolar, anlık Euro kuru, Kanada doları, İngiliz sterlini, Avusturalya doları, İsviçre frangı, İsveç kronu, Danimarka kronu, Kuveyt dinarı, Norveç Kronu, Suudi Arabistan riyali, Japon yeni, Bulgar levası, Rumen leyi gibi birçok ülkenin paralarının karşılaştırmalarını izleyerek, dövizlerin alışını, satışını ve fiyatlarındaki değişimlerini yakından takip edebiliyor.

Ayrıca sitede bulunan canlı döviz takibi bölümünde satışı yapılan döviz hangi ülkenin parası ise, o para ile bilgiler ve canlı akışlar da bu siteden izlenebiliyor.

Cep Telefonu Uygulamasıyla Tasarruf Etmek Hareket Halinde De Mümkün Oluyor

Site, hareket halinde olan insanları da düşünüyor. Hazırlanılan mukayese.com cep telefonu uygulamasıyla tasarruf edilmeye devam edilebiliyor.

Cep telefonu uygulamasıyla, alışveriş siteleri oluşturulurken, her ürünün en uygun fiyata nerede satıldığını da görebiliyorsunuz. Ayrıca cep telefonu uygulamasında sunulan bütün hizmetlerde ücretsiz olarak sunuluyor.

Çağrı Merkeziyle Kullanıcıların Problemlerini Çözmek Adına Destek Sağlanıyor

Sitede, her an kullanıcılara destek vermek ve yaşanacak problemleri çözmek amacıyla, İstanbul merkezli bir çağrı merkezi de oluşturulmuş.

Ayrıca, sitede e-mail abonelik sistemi de bulunuyor. E-mail adresinizi bırakarak son güncellemeler hakkında bilgilendirme isteyebiliyorsunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor