Daha iyi Bir Berkay!

Daha iyi Bir Berkay!

Daha iyi Bir Berkay!
Daha iyi Bir Berkay! hande erol
Bu içerik 281 kez okundu.

Daha iyi Bir Berkay!

İki senedir Başakşehir bünyesinde yer alan ve henüz Başakşehir içerisinde bir göle sahip olmayan futbolcu, Berkay Özcan iki senedir Medipol Başakşehir bünyesinde oynadığını, henüz bir golünün olmadığını fakat bu durumu düzenlemek için de çalışmalarına devam ettiğini belirtti. Seyircilere ve sevenlerine bambaşka, daha iyi bir Berkay gösterebilmenin arzusuyla çalışmalarını sıkı şekilde sürdürdüğünü de es geçmedi. ucansupurgedernegi.com

Kendi içerisinde sürdürdüğü çalışmalarda eksik yönlerinin üzerine yoğunlaştığını ve bu durumu en iyi şekilde telafi etmeye çalıştığını da net bir şekilde izah etti. Kendini geliştirmeye yönelmiş olan futbolcu taraftarlar için daha iyi bir hal almak için çalıştığını söylerken de buna inançlı görünüyordu.

Berkay Özcan’dan Daha İyi Olma Çalışmaları!

Orta saha oyuncusu olarak bilinen Berkay Özcan, takımı ile beraber yeni sezona hazırlanırken yapılan Bolu kampında bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamalar içerisinde yeni sezonun hazırlıklarının bekledikleri gibi çok iyi şekilde ilerlediğini ve çok sıkı bir şekilde çalıştıklarını dile getirdi. Kendisi için de eski sezona göre çok daha iyi olduğunu ve kendini geliştirme yolunda emin adımlar attığını da ekledi.

Yeni sezon için daha görünür başarılar elde etmek isteyen futbolcu henüz golünün olmama durumunu da yok etmek için daha güçlü şekilde var olmaya çalıştığını yansıttı. Kendini en iyi orta sahada var hissettiğini belirterek hocasının belirleyeceği bölgede oynayacağını da söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!