E Google Chrome'u Nereden İndireceğiz?

E Google Chrome'u Nereden İndireceğiz?
E Google Chrome'u Nereden İndireceğiz? hande erol
Bu içerik 514 kez okundu.

Internet Explorer, kullanıcılar için oldukça özel bir yere sahipti. Bugün 30 yaşına yaklaşmış olan tüketiciler ile daha büyük olanlar, internetle ilk tanışmalarını Internet Explorer ile yapmışlardı. Ancak bu emektar tarayıcı, yıllara meydan okuyamadı. Sahip olduğu güvenlik özelliklerinin sistemi yavaşlatması, pek çok kullanıcı için dayanılmaz bir hal aldı. Sonunda da beklenen oldu ve Internet Explorer, tarihin tozlu raflarına gömüldü.

 

Microsoft'un ikonik internet tarayıcısı, yıllar içerisinde kullanılmamış olsa da internet dünyasında hiç unutulmadı. Bir dönemler "caps", şimdilerde "meme" olarak bilinen komik internet paylaşımlarının ciddi bölümü Internet Explorer'ın yavaşlığı ile ilgiliydi. 

 

Internet Explorer uyumlu internet sitelerine ne olacak?

Bazı internet siteleri, yalnızca Internet Explorer uyumluluğuna sahipti. Ayrıca bazı şirketler de Internet Explorer tabanlı sistemler kullanıyor. Microsoft, bu tür kullanıcıların Microsoft Edge kullanmaları gerektiğini söylüyor. Bunun nedeni ise şirketin yeni internet tarayıcısında IE isimli bir mod bulunması. Tarayıcıya yerleşik olarak eklenen mod, Internet Explorer uyumlu internet sitelerini sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!