E-Ticaret’in En Pratik Yolu

E-Ticaret’in En Pratik Yolu

E-Ticaret’in En Pratik Yolu
E-Ticaret’in En Pratik Yolu hande erol

E-Ticaret’in En Pratik Yolu

21.yüzyılın en çok konuşulan, en çok girişimciye kapı açan, dünyadaki en büyük firmaların, başka bir deyişle devlerin doğmasına vesile olan e-ticaret; bugün ilk yıllarındakine nazaran fazlasıyla rekabetçi, fazlasıyla teknik bir hale geldi.  Haberimiz de bu rekabetçi ve teknik yapıyı bir hayli kolay hale getiren bayimiz ol platformu ile gerçekleştirdiğimiz sohbete yer vereceğiz.

Bayimiz ol, bünyesinde DijitalKA ve CCS’yi de barındıran Ascan A.Ş. ‘nin girişimlerinden son yıllarda en dikkat çeken projesi. Kurum yetkilisi Mehmet Aslan’a bayimiz ol olarak girişimciler, özellikle de e-ticaret ile ilgilenen girişimcilere sloganlarındaki e-ticaret’in en pratik yolunu sorduk ?  Bayimiz ol olarak, e-ticareti makro düzeyden mikro düzeye indirerek, istisnasız her bireyin ulaşabileceği hale getirme hedefiyle hareket ediyoruz. Son yıllarda özellikle pandemiden dolayı  insanların alışveriş alışkanlıkları değişti. Fiziki pazar yerlerinin kapanmasıyla alışveriş neredeyse tamamen internet ortamına taşındı. İnternet ortamındaki bu pastadan pay almak isteyen girişimciler kendi başlarına aşamayacakları zorluklarla karşılaştı. Bayimizol.com.tr olarak ürün tedarik, stok kontrolü, teknik altyapı, lojistik, şirket kurma gibi olmazsa olmaz ihtiyaçları tek bir noktadan ulaşılabilir hale getirdik. Sağlamış olduğumuz bu kolaylıklarla ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen bireylerden, ek gelir isteyen beyaz yakalıya; üniversite öğrencisinden, iş kurmak isteyen tüm girişimcilere e-ticareti inanılmaz pratik hale getirdik dedi.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte e-ticaretin neler getireceğini veya neler götüreceğini bilemeyiz ama, bayimiz ol’un sağladığı imkanların sektöre büyük kolaylıklar getirdiğini ve sloganlarındaki pratikliği sevdiğimizi belirtmek isteriz.

https://www.youtube.com/watch?v=YlQkkCnCYxQ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor