Elif Dündar’ın Kurduğu ED Clinique: Mükemmeliyetçi, Detaycı ve Titiz

ED Clinique Elif Dündar tarafından kurulmuş bir medikal estetik kliniği. Çok küçük yaşlarda güzellik konusunda ilgisini fark eden başarılı iş kadını bu konuda teknik eğitimlerini aldıktan sonra tutkusunu işe çevirmiş. Oldukça yoğun bir şekilde çalışan ve oldukça başarılı bir yer açan Elif Dündar bu konuda en iyisi olmak istiyor.

Elif Dündar’ın Kurduğu ED Clinique: Mükemmeliyetçi, Detaycı ve Titiz
Elif Dündar’ın Kurduğu ED Clinique: Mükemmeliyetçi, Detaycı ve Titiz hande erol

Gerek yurt içi gerekse yurt dışında eğitim alan ve bu süreçleri başarılı bir şekilde tamamlayan Elif Dündar daha yenilikçi bir medikal estetik kliniği açarak farklı olmak istemiş. Bu noktada onu farklılaştıran terim olan medikal estetik ile tanışan başarılı iş kadını bu noktada kurduğu güzellik merkezini bu şekilde ilerletmiş. 

Birçok işlemi ED Clinique’de başarılı şekilde yapan Elif Dündar oldukça kısa sürede başarılı oldu. Bu konuda oldukça prensipli bir şekilde ilerleyen ED Clinique oldukça fazla işlem ile de insanları kendine bağlamış. Birçok popüler yöntemi kullanan ve bunları en iyi şekilde sunan ED Clinique bu konuda rakiplerinden çok farklı. 
ED Clinique’de en çok rağbet gören işlemler ise mezoterapi ve altın iğne. Yine aynı şekilde botoks konusunda oldukça güzel işler yapan medikal estetik kliniği bu konuda yetenekli uzmanlardan büyük destek alıyor. Son olarak ise medikal estetik alanında oldukça başarılı olan ED Clinique bu konuda dünya çapındaki cihazları ile sizleri bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor