EMEKLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK! AYLIK 65.99 LİRA ÖDEMEYLE KREDİ ...

EMEKLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK!  AYLIK 65.99 LİRA ÖDEMEYLE KREDİ ...
EMEKLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK!  AYLIK 65.99 LİRA ÖDEMEYLE KREDİ ... hande erol

 

Emeklilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için PTT'den kredi kampanyası. Söz konusu olan kampanya, emekli maaşını PTT'den alanlar için olup, 70.000 lira kredi fırsatı sunmaktadır. Bu kampanya ekonomik zorluklarla mücadele eden emeklilere için büyük bir fırsat oldu.

Ödeme Seçenekleri ve Faiz Oranları

70 .000 liraya kadar sunulan ihtiyaç kredisinin faiz oranları %3.19 ile %5.09 arasında değişiyor. PTT'nin emekli müşterileri maaş durumlarına ve kredi notlarına göre belirlenen faiz oranları, en uygun şartlarda gire kredi kullanmaya imkan sunmaktadır.

Kredi Başvuru Koşulları

Kampanya kapsamındaki 70 bin liraya kadar sunulan kredinin başvuru koşulları belirli kriterler doğrultusundadır. Kredi çekerken alınacak olan masraf kredi miktarının binde 5’i kadar. Yani emekliler, 1.250 ila 70 bin lira arasında değişen kredi kullanabilirler. Kampanyadan yararlanmak için 80 yaşını geçmemiş olmanız gerekiyor. Ayrıca kredi vadesi ile müşterinin yaşının toplamı 83 seneyi geçmemesi gerek.

Ödeme Planı var kredi miktarı

Söz konusu olan Kampanyada kredi için en düşük aylık ödeme miktarı 65.99 lira ve en yüksek miktarda 7 bin 453 lira olarak belirlendi.

Emeklilere özel olarak hazırlanan  kampanya, bu zorlu ekonomik günlerde nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için uygun faiz oranlarla esnek ödeme seçeneği sunmaktadır. PTT tarafından yapılan bu kampanya emeklilerin finansal yüklerini bir nebzede olsa hafifletmeyi hedefliyor. Ama kredi başvurusu yapmadan önce kampanya şartlarını detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor