Erken Emekli Olmak İçin Toplu Para Öde ve Hemen Emekli Ol!

Erken Emekli Olmak İçin Toplu Para Öde ve Hemen Emekli Ol!
Erken Emekli Olmak İçin Toplu Para Öde ve Hemen Emekli Ol! hande erol

 

EYT’lilerin emekli olarak maaşlarını aldığı bu günlerde eksik prim borcu olanlar da toplu para ödeyerek emekliliklerine erişebilirler. Sigortalı olarak çalışmalarına devam eden anca prim gün sayısında tamamlanması gereken primi para ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Getirilen yeni düzenlemeler sayesinde eksiklerin bu şekilde tamamlanması söz konusu olacaktır. Eksik bir priminiz varsa toplu olarak ödeme, emekliliğinin yolu açılacaktır.

Yaşınızın dolması ile birlikte primlerin eksik olması artık önemli değil. Toplu bir ödeme yaparak hızlı bir şekilde emekli olabilirsiniz.

Borçlarınızı Ödeyin ve Emekli Olun

Borçlarınızın toplu olarak ödenmesi sizlere emekliliğini kapısın açacak. Ayrıca askerlik borçlanması gibi bir seçeneğiniz varsa erken emeklilik için bunu kullanabilirsiniz. Bu tür ödemeleri ayrıca taksitlendirme seçeneği ile birlikte emekli olup emekli maaşınızla bu borcu da yavaş yavaş ödeyerek emekliliğinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Ülkemizde bu tarz ödemeler için kredi açan bankaların başında Ziraat Bankası sizlere yardımcı olacaktır. Prim borçlarınızı ziraat bankası üzerinden bir krediye başvurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Askerlik borçlanması noktasında eksik günler ve primlere dair tamamlayabilirsiniz. Askerlik süresi içerisinde işe giriş tarihinizin uyumlu olması yeterlidir.

Askerlik süresine dair borçlanmayı tamamen ya da bir kısmını borçlandırabilirsiniz. Bu durumda SGK tarafından bilgi almak gerekiyor. SGK’nın belirlediği kriterlere uygun olmak yeterli olacaktır. Bununla birlikte emekliliğin kapısını aralayın ve ödemeleriniz tamamlayın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor