Ersun Yanal 6 Aradan Sonra Trabzonspor’a Rakip!

Ersun Yanal 6 Aradan Sonra Trabzonspor’a Rakip!

Ersun Yanal 6 Aradan Sonra Trabzonspor’a Rakip!
Ersun Yanal 6 Aradan Sonra Trabzonspor’a Rakip! Tugrul Demir
Bu içerik 452 kez okundu.

 

Haftanın en çok konuşulan maçında heyecan her zaman olduğu gibi yüksek olacak. Bu karşılaşma içinde birçok ilki barındıracak. Bunlardan bir tanesi Hüseyin Çimşir’in ilk kez derbide tekin adam olarak görev alması. Bir diğer özel durum ise Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal cephesinde yaşanacak. Tam 6 yıl aradan sonra rakip takımın başında Trabzonspor takımına rakip olarak sahaya çıkacak. Aynı zamanda Akyazı stadına 839 gün sonra ilk defa çıkmış olacak. Bu açıdan da duygusal bir maç olduğunu söyleyebiliriz. Taraftar ile teknik heyet arasında sıcak dakikalar bekleniyor. Betpas ile kurduğunuz hayallerini gerçekleştirebilirsiniz.

İstatistikler Fenerbahçe Takımını Önde Gösteriyor

Sahaya çıkacak olan iki takımın bugüne kadar ortaya koydukları performanslara bakıldığı zaman Fenerbahçe takımının daha önde olduğu görünüyor. Aynı zamanda Ersun Yanal’ın Trabzonspor takımına karşı bugüne kadar kaybetmediğini de belirtelim. İki takımında şampiyonluk yolunda bu galibiyete çok ihtiyacı olmasının ve gergin ortamda moral içinde kazanmak istediklerini belirtelim. Mücadele sadece bir maçtan daha ötesi anlamına geldi. Tüm yaşanacaklar benzersiz bir heyecanı beraberinde getiriyor. deneyimlenecek anlarda tansiyonun yüksek olması bekleniyor. Sahada kozların paylaşılmaya başlanması ile beraber çok özel dakikalar yaşanacak. Sizlerde bu anlara yakından ortak olabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak bir sürecin yaşanması bekleniyor. Betpas herkese yepyeni avantajlar tanıyor.

Haftanın Maçında Görev Ali Palabıyık’a Verildi

Büyük öneme sahip maçta gerilimin yüksek olması bekleniyor. Tansiyonun her yükseldiği anlarda hakemin tutumu da öneme sahip. Atılacak her adım beraberinde heyecan dolu bir süreci getirecek. Sizlerde yaşanacak olan rekabete hemen şimdi ortak olabilirsiniz. İlk düdüğün gelmesi ile beraber tribünlerdeki coşkuda artacak. Tüm biletlerin satılmış olması maçtaki rekabeti daha da artıran en önemli unsur haline geldi. Sizde şimdi tüm yaşananlara kesintisiz ortak olabilirsiniz. Maç anına kadar yapılacak olan açıklamalar ile tansiyonun artması bekleniyor. Büyük bir hırsla oynayacak olan takımlar rakibine karşı üstünlük sağlamak istiyor. Bunun önemi ve amacı yüksek olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!