Fenerbahçe’de Yarın Basın Toplantısı Yapılacak

Fenerbahçe’de Yarın Basın Toplantısı Yapılacak

Fenerbahçe’de Yarın Basın Toplantısı Yapılacak
Fenerbahçe’de Yarın Basın Toplantısı Yapılacak Tugrul Demir
Bu içerik 334 kez okundu.

 

 

 Fenerbahçe özellikle Ali Koç yönetimi başladıktan sonra eleştirilerin odağında olduğu.  Birçok kişinin Ali Koç gelince şampiyonluk ve başarı beklentisi bulunuyordu. Fakat ilk sezonunu çok kötü geçiren Fenerbahçe 2. sezon şampiyonluğu Kıl payı kaçırdı.  Teknik direktör değişikliği ve daha birçok farklı durumdan sonra Ali Koç ismi tartışılır hale gelmişti.

 

Aynı zamanda eski başkan Aziz Yıldırım'ın açıklamaları sonrasında takımın ve Futbol Kulübü'nün üzerindeki tartışmalar da artmıştı. Bu aşamada Fenerbahçe başkanı Ali Koç kaleci Volkan ile birlikte yarın saat 11 15'te bir basın toplantısı yapacağını duyurdu. Bu aşamada söz konusu toplantı ile Söylentilere son vermek ve gelecek sezon için yapılacaklar hakkında kamuoyunu bilgilendirmek amaçlanıyor. trbet

 

 Fenerbahçe Basın Toplantısı

 

yarın saat 11.15 de yardımcı antrenör Volkan Demirel ve kulüp başkanı Ali Koç tarafından kulüp tesislerinde bir dizi açıklamanın yapılacağı duyuruldu. Özellikle yeni sezonda ne tür transferlerin olacağı ve hedefleri nasıl tutulacağı ile ilgili taraftara tatmin edici açıklamaların yapılması bekleniyor. Çarşamba günü  Ülker Fenerbahçe stadyumunda saat 11.15 de gerçekleştirilecek basın toplantısı ile son günlerde üzerinde söylentiler artan Fenerbahçe Kulübü ile ilgili kamuoyunu tatmin edici açıklamaların yapılacağı beklentiler arasında.  Yeni sezonda hangi transferlerin olacağı ve Sezon sonunda Lig'in nerede bitirileceği ile ilgili tahminler ve eleştirilere yönelik yine basın toplantısının konusu olacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi