GENER

GENER

GENER
GENER hande erol
Bu içerik 438 kez okundu.

GENER

Gener olarak son kalite malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerimiz ve tecrübeli ekibimizle uzun yıllardır zirai don kırıcı, rüzgâr makinesi ve don pervanesi satışlarımızla don olaylarının önüne geçerek maddi kayıplar vermenizi bunun yanı sıra iş alanlarınızda daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Alanında öncü olan firma olarak esas aldığımız en önemli hususlar dayanıklılık, güven ve kalitedir.

Tarım alanlarında meydana gelerek milyonlarca lira zarara sebebiyet verebilen don olaylarının önüne geçmek için kullanılan don pervanesi üretimlerimizde yukarıda bahsettiğimiz üzere esas aldığımız en önemli nokta kalitedir. Oldukça sık bir biçimde meydana gelen don olaylarını engellemek konusunda farklı yöntemler geliştirilmeye çalışılsa da hiçbiri don pervanesi kadar işlevsel olmamıştır. Bu nedenle bu alanlarda don pervanesi dışında başka bir düzenek kullanılması önerilmez. Firma olarak alan gerekliliklerinize göre tercih edeceğiniz tüm don pervanesi çeşitlerimizle siz müşterilerimizi üstün kalite ile buluşturmaktayız.

Üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz bir diğer ürün olan rüzgâr makinesi çeşitlerimizle tipik mevsim normallerinden sıcak geçen kış aylarında bile gereksiz hava sıcaklıklarını yok edebilirsiniz. Atmosferdeki basınç farklılıklarından meydana gelen rüzgâr enerjisinden elektrik üretme işlemi de rüzgâr makinesi çeşitlerimizle sağlanmaktadır. Yatay eksenli ve dikey eksenli rüzgâr makineleri en çok tercih edilen ürünlerimizdendir. Uzun vadeli kullanım imkanıyla istediğiniz sonuçları her zaman elde edebilirsiniz.

Zirai don kırıcı üretiminde de öncü olan firmamız, üretimlerini son kalite fabrika alanlarında gerçekleştirmektedir. Tarım alanlarının önemi ve bu alanlarda kullanılacak çözüm geliştirici ürünler, ülkemizde ve dünyada oldukça yaygın biçimde kullanılmaktadır. Geceleri oluşan ısı kaybı nedeniyle toprak ve bitkilerden 9-60 metre yüksekte sıcak hava oluşumuyla meydana gelen don olaylarından kurtulmak için son kalite ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Zirai don kırıcı çeşitlerimiz, etki ettikleri alandaki tehlikeleri yeterli biçimde dönme kapasiteleri ile engellemek dışında, ısıtma, serinletme ve havalandırma amacıyla da sık bir biçimde kullanılmaktadır.

Firmamızda bulunan tüm ürünlerimiz hakkında genel bilgi veya fiyat bilgisi edinmek için telefon numaramızdan veya çeşitli iletişim ağlarımızdan bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden bilgi edinebilirsiniz…

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!