Google Stadia

Google Stadia
Google Stadia hande erol

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru pek çok şirket 2022 planlarını açıklayarak yeni yıla girdi. Fakat ne Google ne de Stadia tarafından buna benzer bir paylaşım yapılmadı. Bu nedenle kullanıcıların beklentileri de bir noktada düşmeye başladı.

Bu hafta Google, 2022 boyunca Stadia’ya en az 100 oyunun ekleneceğini resmen onayladı. Şirket, ilgili açıklamayı The Keyword’deki Stadia Savepoint gönderisiyle birlikte paylaştı. Ayrıca şunları söyledi:

Geçen ay, tüm gözler Ubisoft’un bilimkurgu takım tabanlı nişancı oyunu Rainbow Six Extraction’daydı. Taktiksel oyun ile Archaean uzaylılarıyla savaşmak isteyen oyuncular, Stadia mağazasından satın alabilir veya süreli bir demo ile ücretsiz deneyimleyebilir.

Bu arada aileler, Outright Games’ten Troll Hunters: Defenders of Arcadia ve Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R ile yeni oyun gecesi seçeneklerine kavuştu. Bunlar, büyük ve küçük yayıncılardan bu yıl Stadia’ya gelmesi beklenen 100’den fazla oyundan sadece birkaçıydı.

Life is Strange Remastered — 24,99dolar, Stadia Pro’da ücretsiz
Life is Strange: Before the Storm Remastered — 24,99 dolar, Stadia Pro’da ücretsiz
MotoGP 21 — 39,99 dolar
Google, 2021 yılında Stadia platformuna 107 oyun eklemişti. Bu yıl da halihazırda 6 oyun daha getirdi. Fakat geçen yılın üstüne çıkmak istediğini söylüyor. Ayrıca şirket, yakın zamanlı programından bir yapımı daha paylaştı ve Dynasty Warriors 9 Empires’ın 15 Şubat’ta kütüphaneye ekleneceğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor