Harrington’dan Çarpıcı Sözler “Jordan, Kwame’yi Yetiştirmek İstemedi”

Harrington’dan Çarpıcı Sözler “Jordan, Kwame’yi Yetiştirmek İstemedi”

Harrington’dan Çarpıcı Sözler “Jordan, Kwame’yi Yetiştirmek İstemedi”
Harrington’dan Çarpıcı Sözler “Jordan, Kwame’yi Yetiştirmek İstemedi” Tugrul Demir
Bu içerik 1889 kez okundu.

 

Eski NBA oyuncusu olan Al Harrington, Kwane Brown’ın kısa bir süre sonra Draft edildiği Washington Wizards’daki başarısız haberinden sonra gerçek nedenlerine karşı çarpıcı açıklamalarda bulundu. 2001 yılında NBA Draftı’nda Wizards tarafından birinci olarak seçilen Kwame Brown daha sonrasında NBS kariyeri içerisinde beklenenleri veremediği açıklanmıştır. Hatta bu sebepten ötürü Kwame birçok kişinin de eleştirilerine maruz kalmıştır. betist giriş

Daha sonrasında Kwame’nin başarısızlığını Harrington farklı yorumlamıştır. Bu başarısızlığın tek sebebinin kendisi olmadığını dile getirmiştir. Eski NFL yıldızı olan Shannon Sharpe ile birlikte Club Shay Shay podcasitinde yer almış olan Harrington, Kwame’in Draft edilmesinin ardından çarpıcı açıklamalar yapmıştır. Wizards’ın aslında hiçbir zaman Kwame’yi başarılı bir oyuncu olarak görmediğini hatta buna ek olarak takım arkadaşlarının da kendisine bu süreçlerde yeterli desteği vermediğini söylemiştir.

Harringto, Kwame’yi orada istemeyen bir veteran takımın içinde olduğunu söylemiştir. Micheal Jordan’ın ise bulundukları o sezonda şampiyonluk kazanmayı arzuladığını ve liseli bir çocuğu yetiştirmekle uğraşmak istemediğine değinmiştir.

Ayrıca Kwame veteranlar tarafından da beklediği yeterli ilgiyi görememiştir. Kendisinin zaten özgüven eksikliğinin olduğunu ve buna ek olarak takımın ona asla yardımcı olmadığını da söyleyerek aslında sadece bu durumun yaşanmasında tek sorumlusu Kwane olmadığını sile getirmiştir.

Her ne kadar Brown için gelecekte bir süperstar oyuncularından biri olarak öngörü sezilmiş olsa da ilk sezonda herkese hayal kırıklığı yaşatmış olması nedeniyle bu düşünceler bir süre askıya alınmıştır. İlk maçında ise 14.3 dakika sürede 4.5 sayı ve 3.5 ribuand ortalamalarını yakalamıştır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi