HERKESE PİYONGO VURDU! TIKLAYAN HERKESE 20 BİN LİRA

HERKESE PİYONGO VURDU! TIKLAYAN HERKESE 20 BİN LİRA
HERKESE PİYONGO VURDU! TIKLAYAN HERKESE 20 BİN LİRA hande erol

 

Başvuru yapan herkese PTT ek ödeme yapacak ve bu kampanyada evrak, şart, koşul, kefil gibi  bir takım koşullar bulunmuyor.. Başvuru ise gayet kolay ve hızlı. İşte kampanyanın  bütün detayları...

Aktif Bank ve PTT'nin yaptığı  işbirliği ile sunulan kampanya, nakit ihtiyacı olanlar için büyük fırsat sağlıyor. Devlet bankaları ve özel bankaların yanında PTT’nin de desteği ile çalışan veya emeklilerde bu kampanyadan yararlanacak. Söz konusu olan bu kampanyadan sadece TC kimlik numarası ile başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca geri ödemesiz kredilere ek olarak 15 bin ila 70 bin lira arasında kredi fırsatı sunuluyor.

Bu kampanyadan yararlanmak için TC kimlik numaranızı 3050’ye kısa mesaj atıp, onay aldıktan sonra istediğiniz miktar hesabınıza  aktarılıyor. Ayrıca kampanyaya Aktif Bank’ın internet sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Kredi puanı düşük olanlarda bu kampanya kapsamından yararlanabilir. Kampanya sürecini ise SMS ile anlık olarak takip edilebiliyor.

Sonuç olarak, Aktif Bank ve PTT’nin birlikte yaptıkları bu kampanya, nakit ihtiyacı olan kişiler için gayet avantajlı bir fırsat. Üstelik bu kampanya için evrak, kefil, herhangi bir şartta istenmiyor olması, başvuru aşamasını oldukça hızlı ve kolay hale getiriyor. Eğer nakit İhtiyacınız varsa hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamak istiyorsanız  bu kampanyayı  yakından takip ederek ve hemen kampanyadan yararlanabilmeler.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor